Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Tanie wesele. Część V - TRANSPORT

Tanie wesele. Część V - TRANSPORT
      Luksusowa limuzyna, potężna terenówka, sportowy kabriolet, a może zabytkowe retro czy biała kareta z końmi? Ile osób, tyle pomysłów na ślubny pojazd. Firmy wynajmujące samochody do ślubu są elastyczne i dopasowują ofertę do naszych wymagań, trzeba być jednak ostrożnym, bo sprytni sprzedawcy potrafią tak zręcznie nami manipulować, że możemy skończyć w wozie dużo bardziej „wypasionym” niż pierwotnie zakładaliśmy, oczywiście za odpowiednio wyższą cenę.
       Jeżeli bardziej niż na robiącym wrażenie pojeździe, zależy nam na oszczędnościach, warto porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, na pewno znajdzie się wśród nich posiadacz wystarczająco „reprezentatywnego” samochodu, który zgodzi się użyczyć go nam w tym wyjątkowym dniu. Z samodzielnie wykonanymi dekoracjami nie będzie wyglądać gorzej niż auto z wypożyczalni, a pozwoli zachować pieniądze na inny cel.
        Drugą sprawą jest przewóz gości weselnych do kościoła, domu weselnego, a po weselu – do domów czy hotelu. Jeżeli wynajmujemy autokar lub busa, warto określić, ile kursów i na jakich warunkach jest w cenie. Oprócz oficjalnych ustaleń z właścicielem firmy, możemy porozmawiać również z samym kierowcą – często za niewielką dopłatę lub butelkę weselnej wódki załatwimy dodatkowy kurs.
       Jeśli wesele odbywa się w niedużej odległości od miejscowości, gdzie mieszka większość gości, zamiast zamawiać im powrotne taksówki, porozmawiajmy ze znajomymi, być może ktoś za niewielką opłatę zgodzi się na koleżeńską przysługę i porozwozi gości do domów.

W kolejnych artykułach opiszemy jak można ciąć koszty, zaangażować się inwestując swój czas a oszczędzając pieniądze:

Ocena:11 (Liczba głosów:19)
Warto przeczytać
Tanie wesele. Część X - JEDZENIE, NAPOJE I ALKOHOL
Oszczędzanie na jedzeniu wydaje się być dosyć ryzykownym pomysłem, jako że to jeden z głównych elementów decydujących o zadowoleniu
Dom Weselny Arkadia Góra Puławska
 Dom Weselny Arkadia Dom Weselny Arkadia w Górze Puławskiej - Idealne miejsce na twoje przyjęcie. Do Państwa dyspozycji oddajemy
Tanie wesele. Część III - URODA I KWIATY
Każda panna młoda chce być najpiękniejsza w dniu swojego ślubu. Oprócz sukni i dodatków ważna jest także fryzura, makijaż czy manicure.
Komentarze
  1. mr.myers25-10-2013 : 01:32

  2. lenamore04-04-2013 : 20:46

  3. mala_nela02-12-2012 : 11:32

  4. alexa09-08-2012 : 09:22

  5. katerinka13-07-2012 : 07:59

  6. anelka001911-07-2012 : 19:06

  7. Magdaa17-11-2011 : 10:17

  8. paczula10-11-2011 : 18:48

Ostatnio dodane Pokaż wszystkie

Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Ostatnio czytane artykuły
Dodaj Logo