Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Kwiatowy kod, czyli słów kilka o doborze kwiatów na ślub
Bez dwóch zdań ślub i wesele to wydarzenia, które zapamiętuje się na całe życie. Nic więc w tym zaskakującego, że ludzie planujący ślub za wszelką cenę pod względem organizacyjnym chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jedną z istotniejszych kwestii, jeśli chodzi o ślub i wesele jest wybór kwiatów.
Wesele marzeń – jak je zorganizować?
Jeżeli marzymy o wyjątkowym weselu, które na długo pozostanie w pamięci naszej i naszych gości, musimy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ogromnie ważny jest wystrój sali weselnej, który powinien być dostosowany do tematyki całego przyjęcia weselnego. Jeżeli chcemy zyskać nieco oryginalności w tym zakresie, możemy zastąpić dość często używane do dekoracji kolory bieli, złota, beżu oraz pudrowego różu mocniejszymi, bardziej nasyconymi barwami, jak na przykład pomarańcz, fiolet, czerwień.
Spinki do mankietów - elegancki dodatek dla mężczyzny
Ślub i wesele to uroczystości które pochłaniają naszą uwagę i czas praktycznie bez granic. Jesteśmy zabiegani. Mamy głowę pełną pomysłów. Tysiąc spraw do zrealizowania. W pierwszej kolejności załatwiamy te najważniejsze kwestie: rezerwacja sali, suknia, garnitur, zaproszenia, menu. Drobiazgi zostawiamy na później. Często wylatują nam z głowy i kupujemy je w pośpiechu. Tak naprawdę to szczegóły dopinają uroczystość w jedną całość. Czynią ten dzień wyjątkowym.
Sprawdzone drinki na wesele – zaskoczcie gości!
Coraz częściej na weselach spotyka się drinki – można w celu ich przygotowania wynająć barmana, ale również można przyrządzać je samodzielnie dla gości czy też wydelegować do tego celu świadka czy świadkową. Trzecim wyjściem jest przygotowanie stołu, na którym będą znajdowały się alkohole, dodatki oraz proste przepisy do wykonania drinków.
Jak wybrać prezent dla nowożeńców?
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Od wielu miesięcy przygotowywane musi być jak z bajki. Dla zaproszonych gości największym problemem może być wybór prezentu dla Młodej Pary.
Dodaj Logo