1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Czy rocznice są dla Was ważne?

Czy przywiązujecie wagę do rocznic?
Bo my z narzeczonym każdą jedną naszą rocznicę znajomości, świętujemy jakby
to było już 50 lecie małżeństwa smile
uważam, że bardzo ważne jest, by pamiętać o takich miłych gestach smile

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

niech ino mój by zapomniał, to ja na pewno bym mu przypomniała.. wink
ślubna, czy zwykła, pamięć o niej jednak jest symboliczna i coś znaczy...

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

my się staramy pamiętać o sobie, jednakże łapiemy się na tym, że czasem się zapomni i wtedy świętujemy
kilka dni po... wink

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

My w te wyjątkowe dni idziemy do kina albo na kolację. Trudno jest po paru latach znajomości kupować ciągle inne i wyjątkowe prezenty, ale te chwile chcemy spędzić z sobą, aby powspominać smile

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

Pamięć o rocznicach jest bardzo ważna dla kobiety, dlatego rocznica ślubu to data obowiązkowa dla każdego mężczyzny! Warto spędzić ten dzień tylko we dwoje, romantycznie i szaleńczo zakochani jak w pierwszym dniu.

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

Dla mnie wszystkie rocznice są bardzo ważne i powiem szczerze trochę mnie to niepokoi delikatnie mówiąc jeśli ktoś bliski zapomina o ważnych dla mnie datach. Być może nie przywiązuje uwagi do wszystkich rocznic, ale większość z nich stanowi dla mnie ważny dzień. A najbardziej lubię niespodzianki smile

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czy rocznice są dla Was ważne?

Ja lubię takie okazje do spędzenia romantycznego wieczoru smile Nie mam nic przeciwko jeśli to mój partner zorganizuje taki wieczór, ale czasem sama starać się do tego przyłożyć. W sumie uzupełniamy się wzajemnie smile