Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
BARTCABAN.PL - fotografia
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Kraków
Ulica:
Podkowińskiego
Województwo:
Małopolskie
Kod pocztowy:
31-321
BARTCABAN.PL - fotografia
Oferta:
Jeżeli szukacie fotografa, który kocha to, co robi – dobrze trafiliście! Moją prawdziwą życiową pasją jest fotografia. Jestem szczęśliwy, mogąc realizować się zawodowo w tym właśnie obszarze. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, sesjach narzeczeńskich, sesjach ciążowych i fotografii rodzinnej. Do każdego z moich Klientów zawsze podchodzę w sposób profesjonalny i indywidualny. Emocje, które towarzyszą ważnym życiowym wydarzeniom staram się jak najlepiej wyeksponować na zdjęciach. Zdaję sobie sprawę, że fotografia to jedna z najważniejszych pamiątek na całe życie. Wkładam całe moje serce w realizowane zlecenia i wykorzystując wieloletnie doświadczenie fotograficzne oddaję moim Klientom wspaniałe pamiątki, które przywołują piękne wspomnienia. 
Warto zobaczyć
camvideo | cinematic wedding films
Szukasz filmowców na ślub? Oglądałaś/oglądałeś już wiele filmów ślubnych trwających po 3-4 godziny? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Współpracując z nami zyskujesz nową jakość filmu ślubnego. Brzmi zachęcająco? To bardzo dobrze!
Modern Vision
Firma Modern Vision założona została przez dwójkę młodych ludzi z niewyczerpanym zapasem energii i motywacji, którzy postawili sobie za cel nowoczesne i świeże podejście do videofilmowania.
MPPhotography fotografia ślubna Kraków
Wyjątkowa fotografia ślubna
Dodaj prezentacje firmy