Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Love You So
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Lublin
Województwo:
Lubelskie
Kod pocztowy:
20-551
Love You So
Oferta:

Dajemy wam fotografię stylową, nowoczesną, ciepłą i lekką. Nie interesuje nas powielanie schematów, niszczenie zdjęć w programach graficznych, masowa produkcja, przeciętność i zbyt słodka kokieteria. Zamiast pretensjonalności, proponujemy prostotę i klasę. Styl, który kochamy - zobaczycie na naszych fotografiach.


Czym jeszcze możemy Was przekonać?


Obecnie jesteśmy wykładowcami w Lubelskiej Szkole Fotografii, posiadamy wyższe wykształcenie fotograficzne (Szkoła Filmowa w Łodzi). Na rynku ogólnopolskim jesteśmy obecni od kilku lat, publikujemy, jeździmy na festiwale, zdobywamy nagrody, wystawiamy swoje fotografie. Żyjemy fotografią. Pod adresem agencjablowup.com - możecie zobaczyć nasze siedmioletnie już dziecko. Na stronach autorskich sprawdzicie nasze biografie. Dzięki doświadczeniu w branży reklamowej - dysponujemy przydatną siecią kontaktów. Z chęcią pomożemy w znalezieniu najpiękniejszego tortu czy sprawdzonej makijażystki.

Najważniejsze jest dla nas jednak to, żeby przekonały Was nasze fotografie. 


Love You So - poczujcie różnicę


Aktualną ofertę, bogatą galerię oraz wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące naszej pracy znajdziecie na stronie: www.loveuso.pl. Zapraszamy także do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego : )

Warto zobaczyć
FOTOPSTRYK fotografia ślubna Kielce
Są chwile i wydarzenia, których nie można powtórzyć... Jednym z takich wydarzeń jest niewątpliwie ślub. Prawdziwa fotografia ślubna to nie sterta zdjęć, to historia, którą po latach będzie można opowiadać bez słów. Ważne jest, aby z tej pięknej uroczystości ...
F16 Foto
F16 Foto to profesjonalna fotografia ślubna, kreatywne sesje oraz zdjęcia dla najbardziej wymagających par. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studia oraz moim portfolio,
Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Jakub Purej to fotograf ślubny ze Zgorzelca. Oferuje kreatywne zdjęcia ślubne, pełne romantyzmu sesje w plenerze. Najczęściej pracuje w okolicach takich miast jak: Jelenia Góra, Zgorzelec, Legnica, Bogatynia, Bolesławiec.
Dodaj prezentacje firmy