Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Love You So
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Lublin
Województwo:
Lubelskie
Kod pocztowy:
20-551
Love You So
Oferta:

Dajemy wam fotografię stylową, nowoczesną, ciepłą i lekką. Nie interesuje nas powielanie schematów, niszczenie zdjęć w programach graficznych, masowa produkcja, przeciętność i zbyt słodka kokieteria. Zamiast pretensjonalności, proponujemy prostotę i klasę. Styl, który kochamy - zobaczycie na naszych fotografiach.


Czym jeszcze możemy Was przekonać?


Obecnie jesteśmy wykładowcami w Lubelskiej Szkole Fotografii, posiadamy wyższe wykształcenie fotograficzne (Szkoła Filmowa w Łodzi). Na rynku ogólnopolskim jesteśmy obecni od kilku lat, publikujemy, jeździmy na festiwale, zdobywamy nagrody, wystawiamy swoje fotografie. Żyjemy fotografią. Pod adresem agencjablowup.com - możecie zobaczyć nasze siedmioletnie już dziecko. Na stronach autorskich sprawdzicie nasze biografie. Dzięki doświadczeniu w branży reklamowej - dysponujemy przydatną siecią kontaktów. Z chęcią pomożemy w znalezieniu najpiękniejszego tortu czy sprawdzonej makijażystki.

Najważniejsze jest dla nas jednak to, żeby przekonały Was nasze fotografie. 


Love You So - poczujcie różnicę


Aktualną ofertę, bogatą galerię oraz wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące naszej pracy znajdziecie na stronie: www.loveuso.pl. Zapraszamy także do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego : )

Warto zobaczyć
Maciej Kuświk fotografia
Fotografia ślubna to moja największa pasja, realizuje ją od 2005 roku. Moje zdjęcia mają charakter naturalny. Świadczę usługi na terenie Płocka i Warszawy
playBudka.pl - Fotobudka Trójmiasto
Rozkręć każdą imprezę i uchwyć najlepsze momenty na zdjęciach.
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
ULOTNE CHWILE, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ
Dodaj prezentacje firmy