Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Tczew
Województwo:
Pomorskie
Kod pocztowy:
83-110
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
Oferta:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w tym co robimy sprawiamy, że każda klatka filmu, czy też każda fotografia jest czymś niepowtarzalnym. Dlaczego? To bardzo proste… każdy człowiek jest niepowtarzalny. Zatrzymujemy dla Państwa chwile, do których powrót nawet po wielu latach będzie czystą przyjemnością. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką starannością uwzględniając nawet najdrobniejsze sugestie klienta.
W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu marki Canon, Nikon, Sony. Wszystkie fotografie są indywidualnie poddane obróbce w najlepszych programach graficznych. Filmy nagrywane w najwyższej rozdzielczości 1920 X 1080 Full HD lustrzankami cyfrowymi, co sprawia że klient otrzymuje film z cudownymi scenami z różną głębią ostrości i obfitością kolorów. Posiadamy upoważnienia do wykonywania zdjęć i filmowania podczas celebracji liturgicznych.
Zapraszamy do współpracy.
    
         Kontakt: tel. 691549592
                        e-mail: blind026@interia.pl
Warto zobaczyć
Uchwyceni.eu
Nakręcimy was pozytywnie. Filmy weselne dla wymagających.
playBudka.pl - Fotobudka Trójmiasto
Rozkręć każdą imprezę i uchwyć najlepsze momenty na zdjęciach.
Wideofilmowanie Łódź
Studio Video Piksel czyli indywidualne wideofilmowanie ślubów które Was oczaruje. Nad każdym aspektem Waszego filmu pracujemy razem, wszystko po to abyście byli maksymalnie zadowoleni.
Dodaj prezentacje firmy