Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Tczew
Województwo:
Pomorskie
Kod pocztowy:
83-110
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
Oferta:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Swoją pasją i zaangażowaniem w tym co robimy sprawiamy, że każda klatka filmu, czy też każda fotografia jest czymś niepowtarzalnym. Dlaczego? To bardzo proste… każdy człowiek jest niepowtarzalny. Zatrzymujemy dla Państwa chwile, do których powrót nawet po wielu latach będzie czystą przyjemnością. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką starannością uwzględniając nawet najdrobniejsze sugestie klienta.
W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu marki Canon, Nikon, Sony. Wszystkie fotografie są indywidualnie poddane obróbce w najlepszych programach graficznych. Filmy nagrywane w najwyższej rozdzielczości 1920 X 1080 Full HD lustrzankami cyfrowymi, co sprawia że klient otrzymuje film z cudownymi scenami z różną głębią ostrości i obfitością kolorów. Posiadamy upoważnienia do wykonywania zdjęć i filmowania podczas celebracji liturgicznych.
Zapraszamy do współpracy.
    
         Kontakt: tel. 691549592
                        e-mail: blind026@interia.pl
Warto zobaczyć
Fotografia Kamila Piech
Powiedz tak... Specjalizuje się w fotografowaniu intymnych spotkań w pięknych miejscach, bliżej i dalej. Kocham miłość i kocham śluby! Nigdy nie mam dosyć Waszych historii... Kiedy dokumentuję Wasz dzień, jestem dyskretna i niewidoczna... cichy obserwator ...
Fotograf Ślubny Roman Jagodziński
Fotografia ślubna jest moją pasją i profesją od wielu lat. W dyskretny sposób staram się zatrzymać te momenty, które nie są zauważalne przez wszystkich.
Arek Wójcik Fotografia
Polish based photographer : Life & Weddings. Mainly Warsaw.
Dodaj prezentacje firmy