Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Hotel Borowina
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Konstancin-Jeziorna
Ulica:
Gruntowa
Województwo:
Mazowieckie
Kod pocztowy:
05-520
Hotel Borowina
Oferta:
Hotel Borowina proponuje całościową organizację przyjęć. Sztab wykwalifikowanych doradców sprawi, iż każda uroczystość będzie się świetnie prezentować i biec bez zarzutu i komplikacji. Zaaranżujesz w tym miejscu wesela, komunie, chciny, imprezy integracyjne w salach klimatyzowanych, mieszczących nawet 180 osób. Rozkoszuj się poufałą atmosferą, jaką stwarza zielone środowisko naszego hotelu. Organizowane przez nas przyjęcia odznaczają się najwyższym standardem jakości. Organizujemy wystrój sali tak, aby całość była też estetyczna jak i funkcjonalna. Oferujemy stoliki o wielorakich układach, okrągłe albo prostokątne, ubogacone ozdoby i drobiazgi, jakie przyznają przyjęciu wyjątkowy klimat. Całość dopełnią ponadprzeciętne i obszerne wnętrza, jakie wyróżniają się ponadczasowym trendem architektonicznym zachwycającym swoją dokładnością. Udostępniamy ekskluzywne pokoje hotelowe, w których będzie można świetnie odpocząć po rozrywkowej uciesze.
Warto zobaczyć
Saleilokale - Wizytówka+Marketing
Serwis Saleilokale.pl to katalog i wyszukiwarka polskich obiektów oferujących sale do wynajęcia. Saleilokale.pl to także wspaniałe narzędzie dla organizatorów wszelakich imprez. Zoptymalizowana wyszukiwarka obiektów, atrakcji i usług daje możliwość znalezienia ...
Folwark Ruchenka - Barn House
Aranżujemy najpiękniejsze wesela w plenerze w Polsce.
em studio
eM studio usytuowane w centrum Opola Lubelksiego, powstało z myślą stworzenia miejsca do organizacji wszelkiego typu bankietów, przyjęć komunijnych, chrzcin, w szczególności przyjęć weselnych.
Dodaj prezentacje firmy