Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Folwark Ruchenka - Barn House
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Ruchna
Województwo:
Mazowieckie
Kod pocztowy:
07-100
Folwark Ruchenka - Barn House
Oferta:
Aranżujemy najpiękniejsze wesela w plenerze w Polsce. Od samiuśkiego początku istnienia Ruchenka wyznacza najnowsze trendy w branży weselnej i stała się inspiracją dla całego szeregu nowo powstających sal w kraju nad Wisłą. Jednakże my tutaj w folwarku wiemy, że to nie weselna jest receptą na nietypowe slow wesele. To zwłaszcza wielka gorliwość do designu, stały głód kreatywny, obeznana ekipa oraz zaufanie i śmiałość naszych par są wypadkową tych pięknych opowieści, którymi chętnie się dzielimy. Obmyślamy śluby plenerowe. Posiadamy oryginalną bazę noclegową i oferujemy możliwość odpoczynku w klimatycznych domkach agroturystycznych.
Warto zobaczyć
Saleilokale - Wizytówka+Marketing
Serwis Saleilokale.pl to katalog i wyszukiwarka polskich obiektów oferujących sale do wynajęcia. Saleilokale.pl to także wspaniałe narzędzie dla organizatorów wszelakich imprez. Zoptymalizowana wyszukiwarka obiektów, atrakcji i usług daje możliwość znalezienia ...
em studio
eM studio usytuowane w centrum Opola Lubelksiego, powstało z myślą stworzenia miejsca do organizacji wszelkiego typu bankietów, przyjęć komunijnych, chrzcin, w szczególności przyjęć weselnych.
Sale Weselne Romeo i Julia
Rozpocznijcie wspólną przyszłość w Romeo i Julia. Nowo powstałe SALE WESELNE Romeo i Julia znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór.
Dodaj prezentacje firmy