Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Jakie wybrać obrączki ślubne ?

Jakie wybrać obrączki ślubne ?
      Symbolem Waszej miłości są obrączki. Jako świadectwo posiadania "kogoś" na zawsze, stanowi także niezwykle istotny element biżuterii, która jak wszystko podporządkowuje się zmieniającym się trendom i modom. Przed zakupem warto przemyśleć dokładnie wszystkie za i przeciw oraz sprawdzić czy wasza druga połówka ma podobne gusta.
       Niezmiennie panują klasyczne obrączki, niezbyt grube. Jest to rodzaj najczęściej wybierany przez pary nie tylko w Polsce, a jego główną zaletą jest odporność na nowe mody. Dla jednych może to stanowić główny powód przy wyborze obrączek. Inni będą szukać dalej, próbując wyrazić swoją oryginalność...
Dla nonkomformistów, idących odważnie przez życie można znaleźć designerskie wzory, stanowiące idealną przeciwwagę dla klasyki. Są to obrączki nowoczesne, tworzone z zapałem przez artystę, kierowane do wszystkich przyjaciół, którzy kochają sztukę industrialną i tytan.
        Proponowane wzornictwo z pracowni Adama Hadrysia jest niezwykłe i przyciąga oko wywołując uczucie "Ty albo żadna". Wśród dostępnych modeli znajduje się "Bez słów", stanowiąca połączenie tytanu ze złotem, czy też obrączka ślubna z brylantem zwana "Vaginą", dla hołdujących królewskim manierom spodoba się "Royal" inkrustowany 21. oczkami brylantów (na zamówienie). Miłośnicy oryginalnego wzornictwa mogą wybrać pierścień zwany "Rosyjska ruletka", wiedząc jakie ryzyko niesie gra zwaną małżeństwem. Rewolucyjne przesłanie odnajdziemy w modelu "Sabotaż".

       Zaletą proponowanego wzornictwa jest możliwość wyboru biżuterii dla Pani i Pana różniącej się wzorem.  Autorski design tytanu powoduje, że nawet odmienne wzory świetnie do siebie pasują i stanowią doskonałą parę ślubnych obrączek. Panowie mogą oddać hołd miłości do swojej wybranki oraz motoryzacji wybierając obrączkę "Cylinder, podczas gdy panie zaakceptują swoją kobiecą zmienność decydując się na obrączkę "3 ruchome, czy 1 ruchomy. Czy wybór tak odmiennego wzornictwa może okazać się po jakimś czasie lekkomyślny? Pamiętajmy, że ten atrybut związku małżeńskiego ma przypominać nam druga kochaną osobę, niezniszczalny wręcz tytan świetnie oddaje siłę miłości, która łączy parę. Tak długo jak miłość będzie pielęgnowana i kwitnąca, tak długo wybrane obrączki będą odzwierciedlać nasz związek.

Jeżeli szukasz podobnych informacji przeczytaj kolejny artykuł:
Jak wybrać ślubne obrączki ?
Ocena:27 (Liczba głosów:27)
Warto przeczytać
Podróż poślubna nad morzem
Czas podróży poślubnej to najpiękniejszy moment w życiu dwojga osób, którzy właśnie weszli na wspólną drogę życia,
Jak się przygotować do ślubnej sesji zdjęciowej?
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Jackiem Siwko, profesjonalnym fotografem, zajmującym się zdjęciami ślubnymi. Z wypowiedzi dowiemy się praktycznych
Willa pod Starym Dębem Warszawa
 Dom Bankietowy Willa pod Starym Dębem Willa pod starym dębem to niepowtarzalne miejsce na organizacje wesel jak i innych przyjęć okolicznościowych.
Komentarze
  1. anelka001904-10-2012 : 07:07

  2. monia12306-08-2012 : 08:23

  3. melodie24-07-2012 : 08:41

  4. puella02-07-2012 : 19:36

  5. puella12-05-2012 : 12:02

  6. alexa11-05-2012 : 11:00

  7. talala13-11-2011 : 18:10

Ostatnio dodane Pokaż wszystkie

Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Ostatnio czytane artykuły
Modne obrączki
Dodaj Logo