Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
WeseleZdziecmi.pl - opieka dzieci na weselu
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Bielsko-Biała
Województwo:
Śląskie
Kod pocztowy:
43-300
WeseleZdziecmi.pl - opieka dzieci na weselu
Oferta:
Wesele z dziećmi to odpowiedź na oczekiwania Par Młodych. Opieka dzieci na weselu staje się potrzebą wielu osób. Nie tylko dorośli będą się dobrze bawić. Animator  weselny dla dzieci wypełni najmłodszym czas kreatywnie. Zabawy i atrakcje dla dzieci na weselu są naszą twórczą specjalnością. Opieka dzieci na weselu gwarantuje niezapomnianą zabawę wszystkim gościom weselnym. Nasz obszar działania to przede wszystkim Bielsko-Biała i okolice, Podbeskidzie, Śląsk i Małopolska.
Warto zobaczyć
Czekoladowa Fontanna mazowieckie
Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem czekoladowych fontann na wesela, imprezy firmowe, komunie, przyjęcia okolicznościowe.
Maluchy na zabawie
Maluchy na zabawie to oferta skierowana dla przyszłych nowożeńców, którym równie mocno, jak na zabawie gości weselnych, leży na sercu radość zaproszonych dzieci.
Fotobudka Mediabox - Atrakcja na Waszym weselu!
Fotobudka Mediabox - Atrakcja na każdy event! Mediabox to doskonała atrakcja na wesela angażująca do zabawy wszystkich gości! Nielimitowana ilość zdjęć w trakcie zabawy, masa śmiechu i pozytywnej energii! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ...
Dodaj prezentacje firmy