Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Giovanna Sposa
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Zgorzelec
Ulica:
Łużycka
Województwo:
Dolnośląskie
Kod pocztowy:
59-900
Oferta:

Marka Giovanna Sposa powstała w 1985 roku w miejscowości Putignano (prowincja Bari, Region Apulia) z inicjatywy Giovanny Darconza, która do dnia dzisiejszego pełni funkcję Dyrektor Artystycznej. Pasja i talent fundatorki marki sprawiła, że w krótkim czasie z małego atelier przekształciła się w firmę zatrudniająca zespół trzydziestu wyspecjalizowanych w branży specjalistów, podbijając bardzo wymagający rynek włoski, a później zagraniczny. 

Założycielka marki, dzięki talentowi i niezmiennej atencji dedykowanej każdemu dziełu, jakim jest kreacja ślubna, co sezon projektuje dwie linię sukien ślubnych, realizują marzenia, kolejnych pokoleń Panien Młodych. W kolekcji Giovanna Sposa Haute Couture moda spotyka się ze sztuką, a efektem tego mariażu są suknie będącę małymi dziełami włoskiej sztuki designu i krawieckiej alta moda. 

Młodsza linia marki BY GIOVANNA, podbija serca Panien Młodych na całym świecie, w tym w Polsce, stylem minimal chic inspirowaną włoską stolicą mody Mediolanem. Marka w dobie globalizacji i produkcji sukien ślubnych w najuboższych zakątkach świata,  pozostaję wierna tradycji  100% Made in Italy,  korzystając wyłącznie z najszlachetniejszych włoskich tkanin, będąc wierna włoskiej tradycji rękodzieła, wykonując kreacje cuture-szytę na wymiar,  co sprawia, że każda suknia jest wykonana „ con l’amore, czyli z miłością


Warto zobaczyć
Barbara Kohlbrenner BRB&CO Solutions
Planujesz ślub i chcesz wyglądać olśniewająco jako panna młoda, a później jako żona? Doskonałym pomysłem z tej okazji jest skorzystanie z usług kreowania wizerunku, zwanego też doradztwem wizerunkowym dla osoby.
toujour.pl
Sklep internetowy toujour.pl jak i marka, którą tworzymy o tej samej nazwie powstał z miłości do mody i z myślą o kobietach. Każda kobieta jest dla nas wyjątkowa, a naszym zadaniem jest pokazanie, że podążanie za najnowszymi trendami w modzie wcale nie ...
Madame Allure
Butik ślubny dla wymagających panien, kawalerów i wszystkich, którzy zamierzają uczestniczyć w Operacji Ślub z designem u boku.
Dodaj prezentacje firmy