Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Pru Studio Jan Prusinowski
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Zielonka
Ulica:
Armii Ludowej
Województwo:
Mazowieckie
Kod pocztowy:
05-220
Pru Studio Jan Prusinowski
Oferta:


Zwykło się mówić: nasz klient, nasz pan. My śmiało możemy powiedzieć, że nasz Klient to nasze największe wyzwanie, do którego podchodzimy odpowiednio przygotowani, ponieważ  niezawodność naszych usług zasadza się na wieloletnim doświadczeniu, wszechstronnej wiedzy oraz  w pełni profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu firm SONY, OLYMPUS, NIKON, ADOBE, AUTODESK.

 

Wyróżnikiem naszej pracy pozostaje nieszablonowość. Odrzucamy zgrane schematy i rzucamy nowe światło na usługi medialne. Proponujemy nowoczesne rozwiązania: wideozaproszenia i wideoalbumy. W naszej ofercie znajdą państwo szansę na zrealizowanie reportaży, teledysków oraz spotów reklamowych, których jakość jest absolutnie adekwatna do wymagań XXI wieku.

 

Z ogromną satysfakcją odrzucamy tandetę i nijakość, które zakradły się do rynku usług okolicznościowych. Odważnie tworzymy nową jakość. Mówimy stanowcze „nie” banalnemu portfolio, w zamian proponujemy tła cyfrowe, retusze oraz fotomontaże.

 

W naszej ofercie znajduje się również druk odbitek podczas imprezy. Możemy zrealizować w pełni fotokalendarze, zaproszenia, winietki, tablice gości weselnych, foto albumy, fotoksiążki oraz albumy tradycyjne.

 

Zaufajcie nam - zadbamy o stworzenie wymarzonych detali w Państwa projektach. Wystarczy jedynie skorzystać z naszej oferty (której bogactwa nie oddaje powyższy opis), do czego gorąco zachęcamy.

 

Poniżej prezentujemy szczegółowe zasoby naszej firmy:

 

2 kamery reporterskie SONY (AX2000E , NX5E)

2 aparaty reporterskie NIKON D300s, OLYMPUS E-3

Flycam 5000 (stabilizator obrazu)

3 lampy studyjne, blendy, softboxy, beauty dish

studio zdjęciowe


Warto zobaczyć
Kameralowe
Nasz pasją jest tworzenie obrazów, dzięki którym najważniejsze momenty z Waszego Ślubu zostaną zatrzymane, zachowując urok, radość, czasem łzy szczęścia…
Fotografia ślubna Michał Ufniak
Fotografia ślubna. Reportaże oraz sesje plenerowe. Zapraszam.
The Black Moon - filmy
Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel w Szczecinie, Koszalinie, Gorzowie i pobliskich województwach.
Dodaj prezentacje firmy