Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Bart Art
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Głowaczów
Ulica:
Rzeczna
Województwo:
Mazowieckie
Kod pocztowy:
26-903
Bart Art
Oferta:
Pełen entuzjazmu i chyba jeszcze młody zapaleniec sztuki filmowej. Doświadczenie zdobywałem tworząc z przyjaciółmi przez długie lata internetowy kabaret Niewolnicy Zieleni, a następnie poprzez 1,5 roku pracy w telewizji. Filmowanie od zawsze było moją pasją i zawsze wiedziałem, że któregoś dnia będę to robił mniej lub bardziej zawodowo. :]

Ciągle uczę się nowych rzeczy i inwestuję w swój rozwój.
Filmuję wszystko: począwszy od wesel, poprzez przyjęcia okolicznościowe, filmy instruktażowe, imprezy sportowe, konferencje, teledyski, czołówki, na filmach dokumentalnych i fabularnych kończąc.

Pracuję z lustrzankami cyfrowymi, tak więc obraz "ofkors" HD.
Każdy projekt traktuję indywidualnie, podejmuję się realizacji wizji autorskiej klienta, ale także oferuję swoją pomoc w rozwijaniu wszelkich zamysłów i pomysłów.

Jestem otwarty na nowe wyzwania. W razie pytań proszę dzwonić lub pisać maile.
Warto zobaczyć
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
ULOTNE CHWILE, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ
Maciej Kuświk fotografia
Fotografia ślubna to moja największa pasja, realizuje ją od 2005 roku. Moje zdjęcia mają charakter naturalny. Świadczę usługi na terenie Płocka i Warszawy
Art Of Emotions
Jesteś w trakcie ślubnych przygotowań? Z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój ślub i wesele zarejestrował profesjonalny kamerzysta. Jeśli cenisz kreatywność, niebanalne ujęcia filmowe, naturalność to poznaj firmę Art Of Emotions.
Dodaj prezentacje firmy