Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Paweł Sommer
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Oświęcim
Województwo:
Małopolskie
Kod pocztowy:
32-600
Oferta:
Fotografia ślubna to nasza pasja....ok czymś takim zaczyna swój opis każdy amator, który rozpoczął karierę w branży ślubnej 3 miesiące wcześniej. A tak na poważnie.
Nazywam się Paweł Sommer. Od wielu lat mam przyjemność i zaszczyt towarzyszyć parom i rodzinom w najważniejszych momentach ich życia – w trakcie ślubów, komunii, chrzcin. Dzięki znajomości sztuki fotografii w sposób profesjonalny staram się uchwycić niezwykłość wydarzenia jakim niewątpliwie jest ślub, któremu towarzyszą radość i emocje. Doświadczenie połączone z wiedzą i profesjonalnym sprzętem pozwalają uchwycić niezwykłość każdego wydarzenia. Razem możemy stworzyć historię – rodzinny album – , który będą sobie przekazywać pokolenia.

 

  W ciągu ostatnich kilku lat miałem przyjemność wykonywać reportaże ślubne zarówno w kraju jak i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Na stronie można obejrzeć moje liczne zdjęcia, w tym przykładowe reportaże ze ślubu, wesela oraz fotografie wykonane w plenerze.

Warto zobaczyć
A.M.J. Photography
Profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujemy zdjęcia z przygotować, ceremonii, wesela oraz plenerowe.
Fotografia ślubna Zakochani w fotografii
Realizujemy najskrytsze Wasze i nasze pomysły. Skaczemy, wspinamy się, łaskoczemy, czasem gryziemy, podrywamy, uciekamy i prowokujemy… Robimy wszystko, aby zobaczyć Was roześmianych, zamyślonych, czasem rozzłoszczonych, ale przede wszystkim najszczęśliwszych ...
Foto Video Studio Mateusz Rucinski
ULOTNE CHWILE, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ
Dodaj prezentacje firmy