Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Arek Wójcik Fotografia
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Kielce
Województwo:
Świętokrzyskie
Kod pocztowy:
25-634
Arek Wójcik Fotografia
Oferta:

Cześć! Nazywam się Arek i jest mi niezmiernie miło, że odwiedzasz moją stronę. Jestem pasjonatem fotografii - za aparatem już od ponad 10 lat. Uwielbiam fotografię streetową (miejską) i reportażową. Od niedawna odkrywam prawdziwą miłość do fotografii analogowej. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym, Photoshop nie ma przede mną tajemnic. 

Moimi zdjęciami staram się przede wszystkim opowiadać historie. Reportaż jest dla mnie formą bliższego poznania Was, opowiedzenia czegoś o Waszej relacji, miłości, kontaktach z przyjaciółmi i rodziną.

Wzoruję się na klasyce fotografii portretowej i modowej, czerpię inspirację od najlepszych fotografów z Polski (z niektórymi z nich miałem okazję współpracować) i ze świata. Moja dewiza to: zdjęcie powinno być ponadczasowe - ma być piękne dziś, jutro i... za 100 lat!

Fotografia to dla mnie przede wszystkim emocje, ale liczy się także warsztat. Studia w Akademii Fotografii (Warszawa), rozmaite kursy, warszaty i szkolenia z najlepszymi fotografami w kraju, to doświadczenia, które mnie ukształtowały. 

Warto zobaczyć
Fotografia Ślubna Poznań
Fotografia ślubna. Fotoreportaż w dniu ślubu + sesja zdjęciowa w plenerze + fotoksięga lub tradycyjny album.
Vasco Images
Fotografia ślubna w najpiękniejszym wydaniu. Zachwycające reportaże i pełne subtelności portrety
Bart Art
Profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych.
Dodaj prezentacje firmy