Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
Marek Bielski Gabsonfoto Fotograf ślubny
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Białystok
Ulica:
Wasilkowska
Województwo:
Podlaskie
Kod pocztowy:
15-137
Oferta:

Jako fotograf ślubny staram się aby efekt końcowy był  jak najwyższym poziomie. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie. W trakcie wykonywania zleceń zawsze mam ze sobą dwa aparaty fotograficzne wraz z odpowiednio dobranym kompletem wysokiej klasy obiektywów. Wszystkie fotografie ślubne poddane są starannej edycji. Głównym rdzeniem każdego prezentowanego poniżej pakietu zdjęć ślubnych jest w zależności od wyboru fotoalbum lub tradycyjny album ślubny.

W celu zapoznania się z  aktualnym cennikiem oraz sprawdzeniem czy data planowanej uroczystości lub sesji jest jeszcze wolna proszę o kontakt na e-mail: marekbielski@gabsonfoto.com lub wysyłając zapytania z formularza kontaktowego.

Marek Bielski Fotograf ślubny Białystok

Warto zobaczyć
Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Jakub Purej to fotograf ślubny ze Zgorzelca. Oferuje kreatywne zdjęcia ślubne, pełne romantyzmu sesje w plenerze. Najczęściej pracuje w okolicach takich miast jak: Jelenia Góra, Zgorzelec, Legnica, Bogatynia, Bolesławiec.
Wideofilmowanie Łódź
Studio Video Piksel czyli indywidualne wideofilmowanie ślubów które Was oczaruje. Nad każdym aspektem Waszego filmu pracujemy razem, wszystko po to abyście byli maksymalnie zadowoleni.
Brodowscy.com Fotografia
my o sobie krótko: STYL, TAKT, WYCZUCIE, PASJA
Dodaj prezentacje firmy