Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję
Dane firmy
Nazwa firmy:
M-BUS KRAKÓW - wynajem busów i autokarów
Telefon:
»pokaż nr telefonu«
Miasto:
Kraków
Ulica:
Konopnickiej
Województwo:
Małopolskie
Kod pocztowy:
30-302
M-BUS KRAKÓW - wynajem busów i autokarów
Oferta:
Podczas organizacji wesela również istotną sprawą jest transport gości weselnych. Chcemy więc Państwu przedstawić firmę z Krakowa która świadczy takie usługi posiadając pełną gamę pojazdów mogących pomieścić różną ilość osób, zaczynając od luksusowych vanów 5-8 osobowych Mercedes Viano, Sprinter poprzez busy 20-27 osobowe Mercedes Sprinter, Iveco Wing oraz duże 50-55 osobowe autokary turystyczne marki Mercedes i Setra.
Jest to kompleksowa obsługa transportowa a więc przewóz osób gości weselnych z kościoła na salę weselną oraz odwożenie gości w nocy. Są to też wyjazdy dalsze po całej Polsce na wesela a także za granicę.
Mamy dla Państwa także luksusowy samochód dla Pary Młodej - Audi A7 w kolorze czarnym z jasną skórzaną tapicerką w środku. Na stronie internetowej firmy M-BUS KRAKÓW - wynajem busów i autokarów: http://www.m-bus.com.pl zamieściliśmy zdjęcia wszystkich pojazdów (vany, busy i autokary) i zdjęć z realizacji transportów.
Warto zobaczyć
BeKrakow
Zapoznaj się z nowoczesną firmą BeKrakow, która zajmuje się profesjonalnymi usługami transportowymi: transfery lotniskowe, prywatne taxi i wycieczki. Firma BeKrakow to idealna opcja na samochód do ślubu.
Hemar - wynajem busów i autokarów
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty firmy HemarBus. Oferujemy przewóz osób w Krakowie i okolicach na bardzo preferencyjnych warunkach.
Pojazdownia
Oferuję wynajem samochodu do ślubu.
Dodaj prezentacje firmy