Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Wesele marzeń – jak je zorganizować?

Wesele marzeń – jak je zorganizować?
Jeżeli marzymy o wyjątkowym weselu, które na długo pozostanie w pamięci naszej i naszych gości, musimy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ogromnie ważny jest wystrój sali weselnej, który powinien być dostosowany do tematyki całego przyjęcia weselnego. Jeżeli chcemy zyskać nieco oryginalności w tym zakresie, możemy zastąpić dość często używane do dekoracji kolory bieli, złota, beżu oraz pudrowego różu mocniejszymi, bardziej nasyconymi barwami, jak na przykład pomarańcz, fiolet, czerwień.

 
Ciekawym pomysłem są różnego rodzaju zestawienia tych kolorów, które możemy wykorzystać do dekoracji stołów, krzeseł i całej sali. Duże znaczenie ma także kształt dekoracji kwiatowych, które pojawiają się na stołach, jak również kolory i rodzaj kwiatów użytych do ich przygotowania.


Niezbędna pomoc

Musimy pamiętać, aby wszystko to tworzyło spójną, harmonijną całość i było utrzymane w jednym stylu. Odpowiednie połączenie ze sobą poszczególnych elementów dekoracji i dopasowanie ich do sali bankietowej może okazać się jednak trudnym zadaniem. Jej układ powinien być dopasowany do liczby gości i charakteru przyjęcia. Powinna ona zapewniać komfort i wygodę podczas zabawy, ale jednocześnie nie odstraszać swoją zbyt obszerną powierzchnią – wówczas będzie sprawiać wrażenie pustki.

Ważny jest układ stołów, który powinien być dopasowany do indywidulanych potrzeb Młodej Pary. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z fachowej pomocy weeding planera, który przeprowadzi nas bezpiecznie przez cały proces przygotowań, dbając o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.  


Wymarzone miejsce…

Z profesjonalnej pomocy specjalisty do spraw organizacji wesel i imprez okolicznościowych możemy skorzystać wybierając na miejsce naszego wesela MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Obiekt dysponuje również zróżnicowanymi pod względem wielkości i liczby miejsc eleganckimi, przestronnymi salami bankietowymi, które możemy dowolnie aranżować zgodnie z naszymi potrzebami.


Na Młodą Parę czeka całe mnóstwo przygotowanych specjalnie z myślą o ich ważnym dniu niespodzianek takich jak miłe upominki, komfortowy apartament dla Nowożeńców, podkreślające wyjątkowość wieczoru ceremoniały – powitalny i gastronomiczny. Dodatkowym miłym akcentem jest zaproszenie na kolację połączoną z noclegiem w pierwszą rocznicę ślubu, która będzie miłym wspomnieniem przeżytego wesela.

Ocena:2 (Liczba głosów:2)
Warto przeczytać
Wesele w stylu folk. Folkor w dekoracjach i bukietach ślubnych
Śluby i wesela folk z dekoracjami malowanymi naturą i rodzimym folklorem zbierają ogromne rzesze sprzymierzeńców. Folk na ślubie i weselu
Podróż poślubna nad morzem
Czas podróży poślubnej to najpiękniejszy moment w życiu dwojga osób, którzy właśnie weszli na wspólną drogę życia,
Jak wybrać prezent dla nowożeńców?
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Od wielu miesięcy przygotowywane musi być jak z bajki. Dla zaproszonych gości największym problemem
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Ostatnio czytane artykuły
Obrączki wielokolorowe
Dodaj Logo