Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Wesele marzeń – jak je zorganizować?

Wesele marzeń – jak je zorganizować?
Jeżeli marzymy o wyjątkowym weselu, które na długo pozostanie w pamięci naszej i naszych gości, musimy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ogromnie ważny jest wystrój sali weselnej, który powinien być dostosowany do tematyki całego przyjęcia weselnego. Jeżeli chcemy zyskać nieco oryginalności w tym zakresie, możemy zastąpić dość często używane do dekoracji kolory bieli, złota, beżu oraz pudrowego różu mocniejszymi, bardziej nasyconymi barwami, jak na przykład pomarańcz, fiolet, czerwień.

 
Ciekawym pomysłem są różnego rodzaju zestawienia tych kolorów, które możemy wykorzystać do dekoracji stołów, krzeseł i całej sali. Duże znaczenie ma także kształt dekoracji kwiatowych, które pojawiają się na stołach, jak również kolory i rodzaj kwiatów użytych do ich przygotowania.


Niezbędna pomoc

Musimy pamiętać, aby wszystko to tworzyło spójną, harmonijną całość i było utrzymane w jednym stylu. Odpowiednie połączenie ze sobą poszczególnych elementów dekoracji i dopasowanie ich do sali bankietowej może okazać się jednak trudnym zadaniem. Jej układ powinien być dopasowany do liczby gości i charakteru przyjęcia. Powinna ona zapewniać komfort i wygodę podczas zabawy, ale jednocześnie nie odstraszać swoją zbyt obszerną powierzchnią – wówczas będzie sprawiać wrażenie pustki.

Ważny jest układ stołów, który powinien być dopasowany do indywidulanych potrzeb Młodej Pary. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z fachowej pomocy weeding planera, który przeprowadzi nas bezpiecznie przez cały proces przygotowań, dbając o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.  


Wymarzone miejsce…

Z profesjonalnej pomocy specjalisty do spraw organizacji wesel i imprez okolicznościowych możemy skorzystać wybierając na miejsce naszego wesela MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Obiekt dysponuje również zróżnicowanymi pod względem wielkości i liczby miejsc eleganckimi, przestronnymi salami bankietowymi, które możemy dowolnie aranżować zgodnie z naszymi potrzebami.


Na Młodą Parę czeka całe mnóstwo przygotowanych specjalnie z myślą o ich ważnym dniu niespodzianek takich jak miłe upominki, komfortowy apartament dla Nowożeńców, podkreślające wyjątkowość wieczoru ceremoniały – powitalny i gastronomiczny. Dodatkowym miłym akcentem jest zaproszenie na kolację połączoną z noclegiem w pierwszą rocznicę ślubu, która będzie miłym wspomnieniem przeżytego wesela.

Ocena:2 (Liczba głosów:2)
Warto przeczytać
Jakie wybrać obrączki ślubne ?
Jakie wybrać obrączki? Pytanie z pozoru oczywiste i łatwe, po małym rekonesansie dominujących trendów pokazuje, że oferowany wybór
Niezapomniana podróż poślubna - to może się udać!
Miesiąc miodowy to wciąż popularny element większości ślubów. Nic dziwnego - to doskonały start nowej drogi życia dla obojga małżonków,
Wasze wymarzone wesele na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Ten dzień zasługuje na wyjątkową oprawę, dlatego warto dobrze zastanowić się, gdzie powinien mieć on miejsce. Zaślubiny to często jedyna tego
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Ostatnio czytane artykuły
Obrączki z tytanu
Dodaj Logo