Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Skoki spadochronowe – pomysł na szalony prezent na ślub

Skoki spadochronowe – pomysł na szalony prezent na ślub
Znalezienie interesującego prezentu ślubnego może być poważnym problemem. Teraz coraz częściej jako upominki wręcza się koperty z pieniędzmi, a tradycja obdarowywania się upominkami odchodzi w niepamięć. Nie ma się czemu dziwić, kupowanie wyposażenia do domu, gdy młodzi często już od dawna mieszkają razem, mija się z celem. Także nie każdemu potrzebny jest toster, ręczniki w niedopasowanym kolorze czy niezbyt stylowy zegar. Nie warto jednak całkowicie rezygnować z niespodzianek na ten pełen radości dzień. Najlepiej postawić na coś jedynego w swoim rodzaju, aby uczcić zaślubiny. Takim wyjątkowym prezentem może stać się skok spadochronowy dla pary!

Bezpieczne skoki tandemowe dla każdego

Dzisiaj każdy może spełnić swoje marzenie o skoku spadochronowym – wystarczy tylko zdecydować się na skoki spadochronowe w tandemie, które zostały opracowane specjalnie w tym celu. Nie potrzeba żadnego przygotowania, szkoleń czy badań lekarskich. To powoduje, że są one także idealnym pomysłem na szalony prezent na ślub oraz na wiele innych okazji.
 

Jak skacze się w tandemie? To bardzo proste. To skok odbywający się w dwójkę – udział bierze instruktor skoków spadochronowych posiadający wieloletnie doświadczenie i to on odpowiada za techniczną stronę przedsięwzięcia, a także pasażer, który podpięty jest do instruktora specjalną uprzężą. Skoki odbywają się z lecącego samolotu na wysokości 3000 metrów lub też 4000 metrów. Od wysokości skoku zależny jest czas swobodnego spadania, czyli od momentu wyskoku aż do otwarcia czaszy spadochronu. To właśnie on w całym skoku jest najbardziej emocjonujący, ponieważ spada się z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę – to wyjątkowe doznanie, które go nie sposób opisać! Dla 3000 metrów trwa ono około 300 sekund, a dla 4000 metrów około 60 sekund. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu otwiera się czasza spadochronu i ma miejsce powolne opadanie aż do miękkiego lądowania na trawie lotniska.
 

Cały skok może być również zarejestrowany na filmie oraz zdjęciach. Warto zdecydować się na taką opcję, kupując skok w prezencie – będzie to niezwykłą pamiątka po tym wydarzeniu. Za wideorejestrację odpowiedzialny jest dodatkowy skoczek, na którego kasku zamontowana jest kamera, dlatego ujęcia są naprawdę efektowne.
 

Gdzie kupić skok spadochronowy w prezencie?

Ceny skoków spadochronowych tandemowych nie są wyjątkowo wysokie – za skok z 3000 metrów trzeba zapłacić około 550 złotych, za skok z 4000 metrów około 700 złotych. Cena wideorejestracji to około 250 złotych dodatkowo, dlatego za pełny pakiet dla jednej osoby zapłaci się mniej więcej 950 złotych. Gdy kupuje się skoki dla kilku osób, można także uzyskać dodatkowe rabaty – warto je sprawdzić, aby zapłacić mniej.
 

Obecnie skoki tandemowe kupić można bez problemu w wielu szkołach spadochronowych na terenie całej Polski. W ofercie ma je także jedna z największych szkół w Polsce – Skydive, która organizuje skoki w lokalizacjach takich jak Kruszyn pod Włocławkiem, Gliwice, Przasnysz oraz Pruszcz Gdański. Można zarezerwować skoki spadochronowe w formie voucherów upominkowych pod adresem: https://skydive.pl.
 

Skok spadochronowy dla pary może być wobec tego naprawdę świetnym pomysłem na prezent – to niezwykłe emocje, których nie można opisać. Taka niespodzianka na pewno będzie zapamiętana na zawsze!

Ocena:2 (Liczba głosów:2)
Warto przeczytać
Bukiety śubne
Kwiaty są prawdziwym dopełnieniem kreacji Panny Młodej i dekoracji, w miejscu gdzie odbywa się uroczystość. Wybór bukietów jest
Nietuzinkowe prezenty ślubne
Zbliża się kolejne wesele, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Zamiast stawiać na standardowe podarunki jak zestaw garnków, komplet
Najpopularniejsze perły na świecie
Perły od wieków są uznawane za szykowny dodatek, który nie wychodzi z mody. Pasują do wszystkiego, dodają klasy i stylu, luzu.
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Modne obrączki
Dodaj Logo