Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Podróż poślubna - jakich błędów nie popełniać

Podróż poślubna - jakich błędów nie popełniać

Każda para wyobraża sobie, że podróż poślubna będzie wyjątkowa i niezapomniana. Co zrobić, aby faktycznie taka była jedynie w pozytywnym tych słów znaczeniu. Przedstawiamy jakich błędów nie należy popełniać podczas planowania podróży poślubnej oraz w trakcie.
 

1. Źle zaplanowany budżet

Teoretycznie na własnym ślubie i podróży poślubnej nie powinno się oszczędzać. Zawsze jednak lepiej jest zachować zdrowy rozsądek. Wystarczy kilka trików i nasz wakacyjny budżet się powiększy. Zaplanujmy wyjazd na właśną rękę - zobaczymy to co naprawdę chcemy, a cena może być o wiele bardziej atrakcyjna. Wynajem AirBnB zamiast hotelu to pełna swoboda i całe mieszkanie dla nas. Wynajem auta online, tanie loty, wczesne bookowanie, szukanie okazji w internecie, strony agregujące zniżki i kupony rabatowe (jak: TUI, Gruper, Travelist na Kupon.pl) to wszystko pozwoli nam na lepsze zaplanowanie budżetu.


2. Nieodpowiednio dobrane miejsce

Przy wyborze destynacji kierujemy się ceną, preferencjami naszymi i partnera, możliwością wzięcia urlopu. Pamiętajmy jednak, że to jedyna taka w życiu podróż. Nie możemy być samolubni. Jeśli my lubimy góry a partner, partnerka plażę musimy dojść do porozumienia w przeciwnym razie jedna osoba może nie wspominać podrózy zbyt dobrze.


3. Niewłaściwy czas

Jak wiemy większość wczasowiczów w kurortach i popularnych miastach wypoczywa w czasie sezonu wakacyjnego. W zależności od miejsca, w które się wybieramy możemy dopasować optymalny termin podróży. Tyczy się to nie tylko tłumów turystów, a również kosztu wycieczki. W szczycie sezonu ceny są wyższe niż poza nim.

 

 4. Towarzystwo

Przeraża Was perspektywa spędzenia swojej wymarzonej podróży poślubnej z głośnymi wczasowiczami czy grupą krzyczących dzieci? Przed zakupem zorganizowanego wyjazdu lepiej jest sprawdzić w jakim hotelu się zatrzymamy, w jakiej okolicy i czy nie będą nam towarzyszyć osoby, których chcielibyśmy uniknąć. Oczywiście nie możemy tego wykluczyć w 100%, ale przynajmniej w jakimś stopniu będziemy spokojniejsi.

 

5. Zrezygnowanie z podróży poślubnej

Niektóre pary rezygnują z podróży na rzecz większego, wystawnego wesela czy zakupu auta. Zastanówcie się czy warto odmawiać sobie przyjemności wspólnego wyjazdu? Istnieje wiele możliwości oszczędności wystarczy wszystko odpowiednio zaplanować. Mniej gości, tańszy dom weselny, własnoręcznie przygotowane zaproszenia, wypożyczenie ozdób lub zaangażowanie przyjaciół w kręcenie filmu. Jest wiele opcji, które pozwolą nam na wygospodarowanie pieniędzy chodźby na krótką podróż.

 

Ocena:5 (Liczba głosów:5)
Warto przeczytać
Dom Weselny Artemida Lublin
 Artemida oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 300 osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Lublin,
Wieczór kawalerski z malinką dla każdego, czyli paintball
My mężczyźni często nie wyobrażamy sobie wieczoru kawalerskiego bez dziewczyn, alkoholu czy nocnych klubów. W końcu to ostatnia noc, żeby
Hotel Chańcza Komunie Wesela Imprezy Raków
 Lokalizacja: Hotel znajduje się w miejscowości Chańcza (Raków) w województwie świętokrzyskim. Architektura: Kilkubryłowy,
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Dodaj Logo