Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Czym kierować się przy wyborze muchy męskiej?

Czym kierować się przy wyborze muchy męskiej?

Nieprzemijająca klasyka, dodająca męskiemu ubraniu dystynkcji i elegancji. Nietuzinkowy dodatek dla ciekawych mężczyzn. Opcja dla odważnych i pewnych siebie, która pozwala na przeróżne eksperymenty z fasonem i kolorem. Znakomity akcent dla silnych, indywidualnych mężczyzn, którzy uwielbiają pozytywnie wyróżniać się z otoczenia. Czy już wiesz, o jakim męskim dodatku piszę? Jeśli nie, jeszcze jedna podpowiedź. Aktywnie popularyzuje ją bardzo kontrowersyjny polski polityk Janusz Korwin-Mikke.
 

W dniu ślubu powinieneś wyglądać zjawiskowo i wyjątkowo! Panna Młoda musi powziąć tę magiczną pewność, że to Ty właśnie jesteś jedynym mężczyzną w jej życiu. Możesz jej pomóc, wyraźnie sugerując swoją wyjątkowość oryginalnym strojem. Kobiety są wzrokowcami i przywiązują mnóstwo uwagi do detali. Takim szczegółem, niby jedynie drobiazgiem, może wydawać Ci się mucha męska. Może i jest znacznie mniejsza niż krawat, ale mimo to o wiele częściej przyciąga ciekawskie spojrzenia.
 

Zanim jednak zdecydujesz się ją założyć, rozważ kilka kwestii. Po pierwsze – czy dobrze i swobodnie będziesz czuł się z muchą? Facet z niemiłosiernie skrzywioną miną nie wygląda fenomenalnie, nawet jeśli jest pod muszką. Gdy nie czujesz się dobrze z tym dodatkiem, lepiej wybierz krawat. Możesz wtedy poeksperymentować z fasonem i kolorem, też będzie ciekawie.
 

       
       
       
       
       
       
       A jeśli już mucha... duży wybór znajdziesz na stronie internetowego salonu mody – Modini.pl. Wybierz taki fason, który najbardziej Ci odpowiada i pasuje do Twojej twarzy. „Motyl” to mucha z półokrągło wykończonymi, wysokimi skrzydłami. „Diament” posiada trójkątne, ostre zakończenia po obu stronach. „Nietoperze” to muchy zakończone prosto, z niskimi skrzydełkami. Mając w głowie cały swój strój, postaraj się wybrać najlepiej pasujący kolor.
 

Właśnie – ubranie, czyli połączenie muchy z eleganckim strojem! Tutaj masz kilka możliwości do rozważenia. Mucha znakomicie wygląda z frakiem lub smokingiem. Jednak na ślubie możesz czuć się niewygodnie. Najbardziej klasyczna opcja to mucha do garnituru. Mężczyźni często jednak eksperymentują z kamizelkami. A nawet z samymi koszulami.
 

 

Ocena:11 (Liczba głosów:11)
Warto przeczytać
Samodzielnie wykonane dekoracje weselne
Dla każdej panny młodej istotna jest nie tylko sama uroczystość zaślubin, ale również wygląd przyjęcia weselnego. Niestety, wynajęcie
Lost&Found – serwis rezerwacji ślubnych
Faktem jest, iż niepielęgnowana miłość gaśnie jak ogień. Szacuje się, iż rocznie odwoływanych jest ok 10 000 wesel. O to, co jest powodem
Hotel Restauracja Kuźnia Bydgoszcz
 WESELE W CENTRUM BYDGOSZCZY Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu. Aby pozostawiła po sobie niezapomniane wrażenia, niech
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Modna bielizna ślubna
Dodaj Logo