Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Dwór Wapowce Imprezy i Konferencje Przemyśl

Dwór Wapowce Imprezy i Konferencje Przemyśl
 W Dworze Wapowce atmosfera sprzyja organizacji oryginalnych i urokliwych przyjęć weselnych. Każde takie przyjęcia taktujemy indywidualnie i staramy się by ten ważny dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary. Specjalnie dla Państwa proponujemy specjalne menu, a każde życzenie Państwa Młodych staramy się urzeczywistnić. Wesela Państwa młodych w naszym dworze wita się tradycyjnym wiejskim chlebem z napisem na cześć Młodej Pary. Podczas przyjęcia Gości czeka wiele kulinarnych niespodzianek i atrakcji typu fajerwerki, grill, ognisko w środku nocy konna przejażdżka bryczką oraz zabawa do białego rana. Zabawę weselną możemy zakończyć wiejskim śniadaniem z żurkiem królewskim podawanym u nas w ogrodzie lub w restauracji góralskiej. Polecamy sprawdzone zespoły muzyczne fotografów i kamerzystów. Dla Nowożeńców zapewniamy w prezencie pokój nowożeńców. Aby otrzymać propozycję menu proszę wysłać zapytanie. Biesiady i ogniska Smalczyk, kiełbaski, kiszka, karkówka, mięsiwa, warzywa i sałatki podane na wiejskim wozie a wszystko zakropione winem grzanym czy piwem podanym przy ławach biesiadnych pod starym dębem przy dźwiękach kapeli cygańskiej i sterczącego ognia taka biesiada to nasza specjalność.
saleilokale.pl/pl/2645/Dwor-Wapowce/
Ocena:0 (Liczba głosów:0)
Warto przeczytać
Nadaj blask matowym włosom z szamponem od Garniera!
Problem matowych włosów jest niezwykle zróżnicowany. Dotyczyć może osób w każdym wieku oraz z włosami o różnej długości.
Dom Weselny Jaśmin Warszawa
 Dom Weselny „Jaśmin” w Warszawie przy ulicy Wał Miedzieszyński 70   Czeka na Państwa całkowicie odnowiona i wyremontowana
Hotel&Restauracja Pod Chełmem Ropa
 Restauracja „Pod Chełmem”  funkcjonuje jako lokal prywatny od 1996 r.
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Kategorie
Dodaj Logo