Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Ślubna moda męska - obecne trendy, garnitury, modne koszule.

Ślubna moda męska - obecne trendy, garnitury, modne koszule.
          Z całą pewnością można powiedzieć, że kiedy mówimy moda ślubna, od razu mamy na myśli Panią Młodą ubraną w piękną, długą, białą lub ecru sukienkę ślubną. Ale zastanówmy się nad tym, czy podczas tego jakże ważnego dnia, tylko i wyłącznie Pani Młoda odgrywa tu znaczenie. Przecież obok niej, zawsze stoi Pan Młody. Jest on równie ważną osobą, jak sama kobieta. Warto więc zastanowić się nad tym, czy i on nie wymaga odpowiedniego przygotowania i odpowiednich zakupów? Nie trzeba się długo zastanawiać, by odpowiedzieć na to pytanie twierdzącą. Pan Młody również musi wyglądać dobrze, elegancko i powabnie. On również musi pokazywać, że tego dnia jest osobą wyjątkową i wyróżniającą się z tłumu wszystkich mężczyzn, jacy znajdą się na weselu.
         
Co więc jest w modzie?

         Na co powinien Pan Młody zwrócić uwagę, kiedy wybiera się do salonu, w którym ma zakupić garnitur na swój własny ślub?. Z pewnością elegancja odgrywa istotną i niezwykle ważną rolę. Pokazuje ona dostojeństwo, powagę sytuacji, romantyzm i tą wyjątkowość, której nie znajdzie się, w żadnym innym dniu, podczas całego, długiego życia. Niezależnie, o jakiej modzie byśmy nie mówili, tak naprawdę klasyka jest tu najważniejsza. Mimo pojawiających się trendów, które często odbiegają od standardów, tak naprawdę tylko klasyczne ubranie, wygląda jak najbardziej odpowiednio i dobrze, podczas tej uroczystości. Na cóż więc się zdecydować?

        Na samym początku, z całą pewnością podstawę przy wyborze stanowi kolor. Oczywiście wybór należy do Państwa Młodych, w jakim garniturze ma on wystąpić. Najlepszym rozwiązaniem, na pewno jest czarny, stylowy garnitur, który jest praktycznie odpowiedni na każdą sytuację. Można go później wykorzystać na wiele sposobów i z pewnością w każdym miejscu, taki mężczyzna będzie wyglądał dobrze. Nie ma jednak reguły, by tylko czerń, na takim weselu obowiązywała. Są mężczyźni, którzy stawiają na jasne kolory, wybierając na ten dzień garnitur w kolorze białym, ecru lub popielatym. Wybór oczywiście jest rzeczą indywidualną.
Kiedy mamy już wybrany kolor, wtedy musimy się zastanowić nad tym, czy wolimy garnitur jednolity, czy może w prążki, które w ostatnich czasach biją rekordy popularności. Pod tym względem, również można zdecydować się na to, co komu się podoba. Garnitur w prążki z pewnością wygląda dużo bardziej ciekawie, a do tego również, wysmukła sylwetkę, nadając takiej osobie, idealnego wyglądu.
        To, co również jest rzeczą ważną, to fakt, ż czego taki garnitur ma być wykonany. Na pewno szlachetne tkaniny odgrywają tu istotny fakt. Powinno się wybrać najwyższą jakość wełny, dodatku jedwabiu, czy nawet w ostatnich czasach modnego aksamitu. Jedni decydują się na garnitur, który nie ma żadnych, błyszczących dodatków, inni zaś, wybierają właśnie odwrotnie, decydując się na garnitury świecące, w które w przeciągu ostatnich pięciu lat, wychodzą na prowadzenie, jeśli chodzi o trendy w modzie.

        Jeśli chodzi o krój, wielu zastanawia się nad tym, jaki powinien on być? Oczywiście najwięcej zależy od tego, z jakim Panem Młodym mamy do czynienia. Wiadomo, że inny dobierze się do mężczyzny, który jest wysoki, szczupły, a inny do Pana, który jest niski i puszysty. Jest to z pewnością rzeczą oczywistą. Jeśli chodzi o pierwszy typ panów, zazwyczaj to co jest dziś w modzie, to dość obcisłe, dopasowane garnitury, które podkreślają doskonałość jego ciała. Bardzo popularne stały się ostatnio wytaliowane marynarki w połączeniu z spodniami z niższym stanem. Dzięki temu podkreśla się, jak dobrą nasz Pan Młody posiada figurę. Zazwyczaj jednak, standardowo właśnie, kupuje się spodnie proste, i marynarkę, która ma przede wszystkim dawać poczucie swobody i wolności. Co z tego, że modne są marynarki bardzo obcisłe, wręcz lekko za małe, jeśli krępują one ruchy i sprawiają, że Pan Młody, zamiast cieszyć się tym dniem, martwi się, czy oby marynarka wytrzyma, czy może pęknie podczas pierwszy tańców.

        Kupując garnitur należy właśnie zwrócić uwagę na fakt, że Pan Młody ma czuć się dobrze, ma wiedzieć, że niezależnie, co będzie robił, garnitur będzie wyglądał i prezentował się dobrze, a on będzie jeszcze lepiej się czuł. Wiele osób zastanawia się również nad tym, czy zdecydować się na kamizelkę, czy też nie. Jest to rzecz gustu i każdy może wybrać, czy mu się ona podoba, czy raczej niezbyt dobrze się w niej czuje. Patrząc na modę, coraz częściej odchodzi się od tego wizerunku, stawiając bardziej na taki swobodny, elastyczny wygląd. Niektórzy Panowie decydują się na kamizelkę w kolorze koszuli, ale nie jest to rzeczą obowiązkową.
        Jeszcze jedną kwestią, którą z pewnością powinno się omówić, jest oczywiście fakt, czy lepiej na własny ślub założyć garnitur, czy może frak. Nad tym problemem, wielu już się kłóciło i wielu się spierało. Wiele bowiem osób, uważa, że ten wyjątkowy dzień, wymaga również wyjątkowego wyglądu. Mężczyzna więc, żeby wyglądać dostojnie, powinien taki frak posiadać. Inni zaś, uważają, że nie każdemu on pasuje i nie ma sensu na siłę iść w kierunku takiego wizerunku. Z pewnością ta druga opcja, jest dużo bardziej sensowna. Jeśli bowiem mężczyzna nie lubi eleganckiego wizerunku i założenie garnituru jest dla niego i tak dużym wyzwaniem, to z pewnością frak, spowodowałby, że taki mężczyzna chyba nigdy by się nie ożenił. Nie można bowiem każdemu przypisywać określonej metki, gdyż nie dla każdego jest ona dobra. I niewiadomo, jak taki frak byłby modny, nie można każdego zmuszać do tego, by go zakładał. To jest rzecz indywidualna i każdy może sam za siebie powiedzieć, że woli wystąpić na własnym ślubie w garniturze, czy też we fraku.

          Garnitur to jednak jeszcze nie wszystko. Kolejną rzeczą jest dobrana koszula. Jaka ona powinna być? Z długim, czy może z krótkim rękawem? Biała, czy ecru? Są to odwieczne dylematy, z jakimi męczą się mężczyźni podczas tego rodzaju zakupów. Oczywiście, koszula powinna mieć taki kolor, jaki Panna Młoda ma kolor sukienki. Jeśli jest biała, należy kupić białą koszulę, jeśli jest ecru, w takim kolorze też musi koszula Pana Młodego być. To jednak, czy będzie to długo rękaw, czy krótki, w dużej mierze również zależy od każdej osoby. Jednak standardowo przyjmuje się, że tego dnia, mężczyzna powinien raczej założyć koszulę z długim rękawem. Do tego jeszcze spinki i oczywiście wiązanie pod szyją. Na co więc w tej ostatniej kwestii powinno się zdecydować? Standardowa muszka, może krawat, a być może musznik, który jest dziś najmodniejszą formą dodatku do całości wyglądu Pana Młodego. Zazwyczaj krawatów się nie ubiera, no chyba że Pan Młody nie uprze i nie zdecyduje się na coś innego. Muszki wybierają mężczyźni, którzy stawiają na tradycję, na klasykę i prostotę. Ale oczywiście, jeśli ktoś idzie za trendami mody, dziś wybiera muszniki, które stanowią rodzaj skróconego krawata. Kupuje się je w takim kolorze, jaki się ma kolor koszuli, albo ecru, albo też biały.

        Na końcu należy zwrócić uwagę na bieliznę i na buty. Bielizna powinna być luźna, żeby spodnie idealnie leżały i jeszcze lepiej się prezentowały. Zbyt obcisła spowoduje, że pojawią się niezwykle źle wyglądające linie, psujące cały efekt wizerunku Pana Młodego. Buty, jak również i skarpetki, powinny być kolorystycznie do takiego garnituru dobrane. Jeśli ma się garnitur czarny, takie też powinny być buty i skarpety, jeśli ma się kolor biały, szary, grafitowy, czy każdy inny, należy buty odpowiednio do nich dobrać. Stanowi to bowiem podstawę pięknego wyglądu. Z całą pewnością należy rzec, że oczywiście wygląd Pana Młodego stanowi równie ważną rolę, jak wizerunek ślicznej Pani Młodej. Obydwoje muszą razem prezentować się idealnie i żadne z nich, nie może wychodzić przed szereg. Wiadomo, że nic nie pokona pięknej sukienki i welonu, jaki ma kobieta, ale mężczyzna pod każdym względem musi jej dorównywać.

        A tak naprawdę… oprócz całej tej otoczki pięknego wyglądu, wspaniałego ubiory i cudownego wizerunku, w całym tym dniu, najważniejsza jest miłość, jaka łączy dwoje tych ludzi i nic innego, nie powinno być rzeczą ważniejszą, niż miłość. O tym na pewno nie można pod żadnym względem zapomnieć!!!
Ocena:9 (Liczba głosów:11)
Warto przeczytać
Nadaj blask matowym włosom z szamponem od Garniera!
Problem matowych włosów jest niezwykle zróżnicowany. Dotyczyć może osób w każdym wieku oraz z włosami o różnej długości.
Tanie wesele. Część V - TRANSPORT
Luksusowa limuzyna, potężna terenówka, sportowy kabriolet, a może zabytkowe retro czy biała kareta z końmi? Ile osób, tyle pomysłów
Jakie wybrać obrączki ślubne ?
Jakie wybrać obrączki? Pytanie z pozoru oczywiste i łatwe, po małym rekonesansie dominujących trendów pokazuje, że oferowany wybór
Komentarze
  1. radio (Gość)12-08-2013 : 16:23

  2. nocna_sowa29-01-2013 : 20:08

  3. sweetcake25-11-2012 : 17:22

  4. meggi8026-05-2012 : 08:10

  5. duza_literka25-05-2012 : 12:11

  6. matek (Gość)18-05-2012 : 10:38

  7. bimbaoa28-12-2011 : 10:46

  8. cocodeora22-11-2011 : 17:35

  9. justa1216-11-2011 : 18:16

  10. marta713-11-2011 : 10:57

Ostatnio dodane Pokaż wszystkie

Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Modna bielizna
Dodaj Logo