Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Reduta Banku Polskiego Warszawa Sala do Wynajęcia

Reduta Banku Polskiego Warszawa Sala do Wynajęcia
 Reduta Banku Polskiego oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 250 osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Warszawa, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!

Lokalizacja: Obiekt znajduje się przy ulicy Bielańskiej 10 w centrum Warszawy, zaledwie 3 kilometry od dworca Centralnego i 11 kilometrów od lotniska. Architektura: Skrzydło budynku powstałego w latach 1907 – 1911, jedyny element, który nie został wyburzony w latach 60. W 1993 poddany gruntownej renowacji. Sale konferencyjne: Obiekt posiada 3 sale konferencyjne, mieszczące od 90 do 360 osób. Pokoje: Obiekt nie oferuje noclegów.   

Zaprasza Reduta Banku Polskiego
Z miasta Warszawa
Bielańska 10
22 826 35 09
saleilokale.pl/pl/1406/Reduta-Banku-Polskiego/

Ocena:0 (Liczba głosów:0)
Warto przeczytać
Bukiety śubne
Kwiaty są prawdziwym dopełnieniem kreacji Panny Młodej i dekoracji, w miejscu gdzie odbywa się uroczystość. Wybór bukietów jest
Piękny uśmiech – męska rzecz
Piękny uśmiech to nie tylko domena kobiet. Także mężczyźni powinni dbać o to, żeby ich zęby zachwycały. Po co mężczyznom hollywoodzki uśmiech?
Tanie wesele. Część X - JEDZENIE, NAPOJE I ALKOHOL
Oszczędzanie na jedzeniu wydaje się być dosyć ryzykownym pomysłem, jako że to jeden z głównych elementów decydujących o zadowoleniu
Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Kategorie
Dodaj Logo