Używasz starej przeglądarki, dla której nasza strona może działać i wygladać niepoprawnie.
Kliknij tutaj, aby pobrać nowszą wersję

Ślubny zawrót głowy, czyli jak kupić garnitur ślubny naszemu mężczyźnie

Ślubny zawrót głowy, czyli jak kupić garnitur ślubny naszemu mężczyźnie
Dla każdej kobiety ślub to wyjątkowe przeżycie. Marzymy wtedy o perfekcyjnej ceremonii, dopiętej na ostatni guzik. Dla panny młodej to wspaniały, aczkolwiek bardzo stresujący dzień. Stara się wtedy wyglądać najpiękniej. Jednak widok olśniewającej przyszłej żony, powinien dopełniać idealnie wyglądający pan młody. Dla mężczyzn stres związany ze ślubem i sakramentalnym „tak” jest równie silny, jak u kobiet. Partner doskonale rozumie to, że będzie przez całą ceremonie w centrum uwagi zgromadzonych gości. A skoro każdy będzie na niego patrzył, warto sprawić, by wyglądał doskonale przez całe zaślubiny. Jak powszechnie wiadomo, najważniejszą odzieżą w tym wyjątkowym dniu, są garnitury ślubne.


Sprawa zakupu takiego ubioru nie jest wcale taka prosta. Wydawałoby się, że dobór odpowiedniego ubioru dla narzeczonego, to kwestia wyboru między kilkoma garniturami ślubnymi. W rzeczywistości, wygląda to zdecydowanie inaczej. Obecnie mamy niesamowite pole do popisu. Od garniturów ślubnych, które możemy nabyć w odpowiednich sklepach, aż do tych szytych na miarę u projektantów. By dobrać najlepszy należy zacząć poszukiwania już na kilka miesięcy przed planowanym ślubem. Trzeba również pamiętać, że kupno odpowiedniego garnituru ślubnego to niekiedy wydatek rzędu tysięcy złotych. Nie należy również kupować tego typu odzieży w tak zwanych „sieciówkach”, gdyż zazwyczaj jest ona niedopasowana, a przecież chcemy, by nasz narzeczony olśnił całą rodzinę. Warto natomiast pomyśleć nad zakupami w specjalistycznych sklepach, które mają w ofercie bogaty wybór artykułów. Z pewnością, panowie znajdą tam idealne garnitury ślubne. Otrzymamy tam również porady i niekiedy darmowe przeróbki krawieckie. Jest to zdecydowanie tańsza opcja, niż garnitur szyty na miarę.


Nie zapominajmy również o tym, by dobrać odpowiedni ubiór do swojego partnera. Niekiedy może być to problemem, gdy nasz narzeczony ma bardzo jasną karnację. Wtedy, pod żadnym pozorem, nie należy ubierać go w jasny lub połyskujący garnitur. Przecież nie chcemy, by nasz partner zniknął w tłumie. Podobne wytyczne dotyczą panów o ciemnej karnacji, tylko że wtedy rezygnujemy z czarnego garnituru ślubnego. Warto również pamiętać, że połączenie niektórych kolorów, może skutkować złym efektem ogólnym. Dlatego jeżeli panna młoda posiada sukienkę w odcieniach beżu, należy unikać zakupu garniturów w kolorach stalowych. Pamiętając o tych radach, możemy być pewni, że nasz partner będzie wyglądał olśniewająco.


Jednakże najważniejsze zostawiamy na koniec. To nie ubiór czyni partnera wyjątkowym. W tym uroczystym dniu, liczy się przede wszystkim radość z przeżywania najwspanialszej chwili w życiu małżonków. Zarówno spokoju, szczęścia i uśmiechu, nie zastąpią nawet najlepiej skrojone i dopasowane garnitury ślubne panów młodych.

Ocena:3 (Liczba głosów:3)
Warto przeczytać
Restauracja nad Potokiem Gdańsk
 Restauracja Nad Potokiem słynie z potraw kuchni polskiej i europejskiej. 
Wesele w restauracji – plusy i minusy
Kiedyś wesela odbywały się w domach panien młodych, czy w remizach strażackich. Teraz coraz częściej zabawa przenosi się do domów i sal
Dom Weselny Biała Wilczyca Kocmyrzów
 BIAŁA WILCZYCA to wymarzone miejsce na zorganizowanie Twojego Przyjęcia Weselnego. Pałacowy styl obiektu gwarantuje nowoczesność, wygodę
Komentarze
  1. antek45414-07-2018 : 15:48

Ostatnio dodane Pokaż wszystkie

Dodaj komentarz
Twój komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji adresu e-mail.
Modna bielizna ślubna
Dodaj Logo