1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Wieczór kawalerski

Organizujecie sobie jakiś wypad do lokalu w ten dzień Panowie?
Bo ja sobie nie wyobrażam inaczej.. wink
Może jakieś fajne panie też będą na ten ostatni raz wink

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

ja nigdy nie rozumiałam panów, którzy tak brykali na noc przed ślubem..
jak mają takie ciągoty, to czy potem będą wierni?

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

ja ten wieczór planuję spędzić miło z ukochaną smile
ot wstęp do długiego szczęśliwego życia smile

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

my z kolegami wybieramy się na ten wieczór do kasyna smile
prawdziwy kac vegas.. wink

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

avocado napisał/a:

my z kolegami wybieramy się na ten wieczór do kasyna smile
prawdziwy kac vegas.. wink

Oby było bez takich przygód jak w Kac Vegas heheh

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski powinien być jakiś oryginalny i niekoniecznie osobny, podzielony, w innych miejscach niż wieczór panieński - a może by go tak spędzić wspólnie?

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wieczór kawalerski

Wspólnie to może nie?! :D Brykać tez nie mam zamiaru, prędzej koledzy, którzy już zaciskają ręce i nie mogą się doczekać tego dnia :lol: Ja mam zamiar spędzić ten dzień bardziej na oglądaniu niż działaniu smile Moja ukochana wtedy tylko nie będzie mi miła tego za złe, znajomi będą zadowoleni, a ja oko nacieszę....
http://slubowisko.pl/files/productphoto/thumbs456x684/istock_000002991235xsmall.jpg

8

Odp: Wieczór kawalerski

Mój brat spędził kawalerski w domu przyjaciela, obżerali się popcornem, pili piwsko i grali w Fifę, więc po męsku! Bynajmniej innych szczegółów nie znam, haha lol Ale przeważnie mężczyźni preferują noc w klubie i towarzystwo pań - tak jest, więc nie ma się co czarować...

9

Odp: Wieczór kawalerski

Hej, koledzy mojego męża chcą mu zorganizować wieczór kawalerski w klubie go go. Czy mam się martwić?

10

Odp: Wieczór kawalerski

Mój mąż miał wieczór kawalerski w warszawskiej restauracji Bubbles Bar. Koledzy zrobili mu niespodziankę, bo się w ogóle nie spodziewał. Jest smakoszem różnych trunków, a ten lokal w swoim asortymencie ma między innymi szampany i wina z całego świata. Zrobili mu niesamowitą frajdę. Opowiadał mi też jakie wyśmienite przekąski tam oferują. Muszę też tam pójść z koleżankami.

11 Ostatnio edytowany przez fashionetka (2018-11-12 22:23:35)

Odp: Wieczór kawalerski

Mężowi kumple z pracy zorganizowali wypad tutaj do hotelu rycerski w czeladzi http://www.hotel-rycerski.pl/pl/kontakt.html Odbieralam go kolejnego dnia z hotelu i miejscówka faktycznie swietna na tego typu imprezy. Sam klimat taki typowo męski bo restauracja urzadzona jest w stylu piwnicznym z zachowaniem rycerskiego pazura. Z tego co opowiadał to wszystko wlascieie mieli pod reka, bo restauracja ma tez swoja winiarnię, wiec smakowanie lokalnych trunków było rzecza naturalną.