1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Pełna oprawa muzyczna jako dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej.
Specjalizuje się w oprawie muzycznej i oświetleniowej.
Oferuje:
-wieloletnie doświadczenie,pasja muzyczna
-markowy sprzęt
-indywidualne podejście do klienta
-na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy,zabawy karaoke,oczepiny


Szczegóły na stronie :
www.masti.beepworld.pl


Zapraszam do kontaktu telefonicznego:
783-830-424


Dj Masti

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Mnie osobiście dużo bardziej podobają się zespoły na żywo. Sprawdź może akurat ten skład i repertuar Ci się spodoba? Poza tym też mają wodzireja także goście będą zadowoleni.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Ja się do zespołów zraziłam po tym jak u brata strasznie fałszowali. Przy dj'u jest pewność, że nie będzie fałszu tongue Co do dj'ów to jakby ktoś szukał w Krakowie to polecam M.T. DEEJAY'S - są też wodzirejami i bardzo fajnie zabawiają ludzi. Na ich www są filmy z wesel, więc można sobie zobaczyć jak to u nich wszystko wygląda.

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Według mnie czy dj czy zespół to ważne jest to jakich ludzi mamy na zabawie i czy potrafią się bawić :)Jeżeli szukacie jakiegoś dj lub zespołu to warto zaglądać do nich http://www.weselewawa.pl/ bo mają bardzo rozbudowaną bazę firm smile

5 Ostatnio edytowany przez milka (2017-02-10 20:39:46)

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

))))) napisał/a:

6 Ostatnio edytowany przez milka (2017-02-10 20:40:41)

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Moim zdaniem  dobrym pomysłem na oprawę muzyczną zarówno  w kameralnym gronie znajomych, jak i przy wielu weselnikach, może okazać się  takie rozwiązanie jak chociażby dj na wesele śląsk www.karolbiskup.pl . Na pewno opcja ta będzie mniej kosztowna niż wynajęcie zespołu weselnego, a przy tym jestem przekonana, że także w rytmach granych przez dj'a, nasi goście będą się bawili doskonale.

7

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Ja nie przepadam za weselami z udziałem wodzireja. Przynajmniej moje grono znajomych nie przepada za wszelkiego rodzaju zabawami i innymi rozrywkami. U mojego kuzyna na weselu był kwartet jazzowy i też niezbyt mi się to podobało...było za sztywno. Zauważyłam, że każdy krytykuje disco polo, a potem okazuje się, że ludzie najlepiej bawią się właśnie przy tego rodzaju muzyce. smile

8

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Całkowicie się zgadzam, tez często słyszałam że disco polo nie. A nie wyobrażam sobie polskiego wesela bez Disco Polo, przecież to Polska tradycja! big_smile

9

Odp: dj-wodzirej oprawa muzyczna i oświetleniowa

Też uważam że DJ to dobra decyzja na wesele. Ja byłam na kilku weselach w Krakowie gdzie grał DJ Mike z Krakowa i polecam gorąco. O wiele lepsza zabawa, poprowadził całe wesele z humorem i każda para młoda była zadowolona, także jak kto jest z Krakowa to na wesele polecam DJ Mike. :D:D:D