1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: DJ czy zespół?

Co byście wolały na swoim weselu?
Muzykę dj'a czy tradycyjny zespół?
Jak dla mnie urok ślubu, to tylko zespół smile

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

A dla mnie mógłby być DJ smile Byłam na takim weselu i było bardzo udane, DJ nie przesadzał z "udziwnieniami", dlatego podobało się wszystkim gościom także tym starszym.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Ja wolę tradycyjny zespół. Na weselu lubię bawić się przy biesiadnych, weselnych kawałkach choć na co dzień nie słucham takiej muzyki

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Masz rację adwarpe przy kawałkach weselnych można się dobrze pobawić i wytańczyć smile Choć oczywiście też słucham innej muzyki

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Byłam na weselu u koleżanek raz był zespół, a na innym weselu DJ. I uważam, że nie można porównać puszczanej muzyki z zespołem i odwrotnie. To zupełnie inne tematy. Tylko od was zależy co się wam bardziej podoba no i oczywiście ile
możecie zapłacić. Zarówno z zespołem jak i DJ'em można zaplanować przebieg wesela, jakie zabawy i konkursy, kiedy przerwy. Najważniejsze to kierować się rekomendacjami innych, a najlepiej wcześniej posłuchać u innych jak grali. Powodzenia

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Zupełnie się nie zgodzę - tak jak są zespoły i zespoły tak są DJ i DJ. Muzykę zdecydowanie da się porównać. Ja u siebie miałem DJ na wesele i właśnie o kompromis tradycji i nowoczesności mi chodziło

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Fajnie by było mieć jedno i drugie i puszczać różne kawałki, bo przecież na weselu bawią się i młodzi i starzy i dla każdego znalazło by się coś dobrego:) Szkoda, że finanse zawsze wszystko psują sad

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Ja zdecydowałam się na DJ - wodzireja! Postawiłam na Dj Marcina - Marcin Olborski i jestem pewna, że nie pożałuje tego! To idealny sposób na uniknięcie fałszowania i posłuchanie dobreeej muzyki, ma dobry sprzęt i zarąbiste oświetlenie... Dobry DJ to świetna zabawa tongue

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Na wesele zespół a na mszę skrzypce i ciarki na plecach.Jakby ktoś kiedyś szukał skrzypaczki na oprawę to polecam http://nataliaserweta.cba.pl/

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

ja bym postawiła na didżeja

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Myślę, że wszystko jest do ustalenia. Utarło sie, że jak jest zespół to musi być biesiadna muzyka, a niekoniecznie.

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Dj wychodzi taniej i nie fałszuje jak co niektóry zespół smile Ja byłam niedawno na weselu, gdzie grał DJ Mento - http://djmento.pl/ i byłam zachwycona tym jak prowadził całą imprezę.

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Według mnie DJ może grać w klubie.  Ostatnio byłam na kilku weselach- takich z zespołem i takich z DJ-m i lepiej bawiłam się przy muzyce granej na żywo przez zespół. Na naszym weselu będzie grać zespół Re.BUS z Łodzi. Mogliśmy ich posłuchać na próbie- rewelacja.  :)

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Byłam ostatnio pierwszy raz na weselu z DJ i mimo, że grał nawet fajnie to... co orkiestra to orkiestra. Stwierdziłam, że już sama obecność tej orkiestry robi klimat weselny, więc jak dla mnie DJ odpada- chyba że na poprawinach.

Przygotowania idą pełną parą smile
Kościół, sala, orkiestra- zaklepane smile
Zaproszenia w drodze ( http://www.parka.com.pl/zaproszenia-slubne-lilly.php  ładne?)
Jeszcze kamerzysta i fotograf...

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Ja również nie wyobrażam sobie wesela z DJ'em. Jakby ludzie chcieli pobawić się przy DJ'u to wybraliby się na dyskotekę. Wesele to jednak tak wyjątkowa impreza, że powinniście zainwestować w zespół muzyczny. Muzyka grana na żywo jest bez porównania lepsza niż ta puszczana z głośnika.

Zespół Karaluchy - Muzyka w 100% na żywo!

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

No jasne. Jak wesele to obowiązkowo z kapelą na żywo. Nam się spodobał taki zespół na wesele głównie przez wokal no i trochę już na tej scenie występują. Nie wiem czy wy też lubicie taki styl?

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

U mnie też grał bardzo fajny zespół i nie było mowy o tym, aby goście nudzili się, siedząc za stołami. Wspólnie z moim przyszłym mężem, stwierdziliśmy, że spróbujemy też "czegoś innego" i po kolacji na sali pojawiła się  orkiestra symfoniczna. Muszę Wam powiedzieć, że nigdy bym nie pomyślała, że występ www.orkiestranaslub.pl tak mnie zachwyci. Widać było, że muzycy grają z pasją i wszyscy goście byli zachwyceni tą atrakcją wieczoru:)

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: DJ czy zespół?

Również jestem za zespołem smile

19 Ostatnio edytowany przez kasia_ (2016-12-17 13:50:08)

Odp: DJ czy zespół?

Ja chcę zespół. A konkretnie jakiś, który gra muzykę góralską, w takim klimacie http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Góralska . Możecie polecić taki zespół? Marzy mi się wesele w góralskim
stylu...

20

Odp: DJ czy zespół?

Ja zdecydowanie wybieram zespół muzyczny. Tego klimatu żaden DJ nie zastąpi :)Orientowaliśmy się w zespołach z Bydgoszczy i ostatecznie wybraliśmy Darius Group http://dariusgroup.pl, ze względu na wokalistkę i jej głos smile

21

Odp: DJ czy zespół?

A ja serdecznie polecam na wesele DJ Mike z Krakowa, był na moim weselu i na weselu przyjaciółki. Świetna muzyka, atmosfera i zabawa do białego rana. Najlepszy wybór na wesele! :D