1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Cena wynajmu

Jak w ogóle szacują się u Was koszty wynajmu auta do ślubu? Jak macie płatne? Za dobę, od godziny, z szoferem lub bez? Czy podpisywana jest umowa, a jeśli tak to trzeba na coś zwrócić uwagę?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Cena wynajmu

My osobiście płaciliśmy 200zł za godzinę (w sumie niecały 1000 złotych) bez dekoracji, z szoferem - rzadko można wypożyczyć bez kierowcy, a poza tym nawet wygodniej i nie trzeba szukać chętnego, który będzie odpowiadał za stan auta.



http://limuzyna-wesele.pl/obrazki/szofer.png



Jak zauważyłam ceny wynajmu auta są dosyć zróżnicowane i kształtują się na poziomie od 400 do 1500 złotych. Wszystko zależne jest od czasu na jaki wynajmujemy auto, czy wynajmujemy go z szoferem czy bez, z dekoracją czy nie, jaki to jest samochód, no i paliwo itp. Zależy również jaką opcję przejazdu wybierzemy, np.  z domu do kościoła, a potem pod dom weselny - taka podstawowa wersja, lub bardziej rozbudowana, gdzie pojazdem udamy się np. na zdjęcia

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Cena wynajmu

U mnie całościowy koszt wynajmu auta ślubnego - Hammera, 10-osobowej limuzyny - wyniósł Nas 1600zł. W skład ceny wchodzi dekoracja - tablice rejestracyjne i elementy dekoracyjne auta - szofer i dowolny rozkład trasy na terenie miasta. Auto z szoferem będzie do Naszej dyspozycji od godziny 12-13, aż po godzinę 22:00.

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Cena wynajmu

Myślę, że jak za takiego Hamera to cena dosyć niska, trafiliście na dobrą okazję smile Moja znajoma biorąc ślub w ostatnią sobotę miała do dyspozycji dość podobne autko z wypożyczalni. Aż z ciekawości widząc Twój post napisałam do niej sms-a z zapytaniem ile ona płaciła, no i już wiem że nieco więcej niż ty, bo za mniej więcej taką samą ilość godzin wyszło im około 2200 tych naszych polskich złotówek smile