Temat: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

Chciałabym się wybrac.

Jakie niedrogie miejsce polecicie?

2 Ostatnio edytowany przez selma (2018-08-09 07:54:56)

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

Kochana nie szukaj miejsca, w którym jest najtaniej ale miejsca, w którym wykonają Ci zabieg profesjonalnie. Nie jest sztuką wybrac się tam gdzie jest tanio, ale sztuką tam gdzie Ci zabiegu nie spartaczą. Osobiscie bałabym sie wybrać do kosmetyczki, która wykonuje botoks w warunkach domowych bo obawiałabym sie nie tylko o efekt zabiegu ale również o to czy zostaną zachowane wszystkie zasady higieniczne....Mogę polecić Ci dobrą i profesjonalną klinikę stacjonarnie. Jest to Mtt estetica. Jedna z lepszych klinik medycyny estetycznej w Krakowie. I wcale nie jest jakoś drogo:
https://www.mttestetica.pl/botox-krakow/

3

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

A na jaki konkretnie zabieg?

4

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

a cos na śląsku? blizej Katowic? tez mam w planach zaszalec z botoksem big_smile

5

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

Karmelowa w Katowicach jest rewelacyjne Centrum Kosmetyczno Dermatologiczne Dermed. Sama bylam tam na kilku zabiegach laserowych (usuniecie przebarwien i wygladzenie zmarszczek) oraz na depilacji laserowej smile Bardzo fajne miejsce, personel doswiadczony z super podejściem i odpowiednie ceny. Zreszta w Krakowie tez maja gabinet smile

6 Ostatnio edytowany przez fashionetka (2019-01-21 19:04:26)

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

No ja właśnie jestem po botoksie w klinice dermed tej krakowskiej. Rzeczywiscie jakość obsługi on top, to samo jesli chodzi o sprzety i stosowane preparaty. Wszystko sprawdzone, z atestami. Duzy plus tez za możliwość platnosci w ratach

7 Ostatnio edytowany przez konstancy (2019-01-24 02:37:53)

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

A może zamiast od razu poddawać się botoksowi spróbowałybyście np. metoterapii? Nie wiem, czy słyszałyście o tym zabiegu. Jesli nie, to tutaj możecie zapoznać się z ofertą tego zabiegu 
 

https://lukaszmichalak.pl/mezoterapia-w … m-zabiegu/ w jednym z gabinetów a także przeczytać informacje o samym zabiegu. Nie należy on do najprzyjemniejszych, ale daje dobre efekty i moim zdaniem warto spróbować.

8

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

botoks to zlooo, po co sobie cos wstrzykiwac w twarz? nie lepiej zadbac o skore naturalnymi kosmetykami? bielenda ma takie z serii eco sorbet

9

Odp: Botoks gdzie najtaniej w Krakowie

Jak ktoś planuje botoks i zaczyna od pytania gdzie jest niedrogo, to proponuje przemyśleć temat. To w końcu zabieg upiększający, gdzie idąc po taniości można się tylko oszpecić. Ja polecam centrum medyczne Damiana, które najdroższe nie jest a stawiają tam na jakość oraz doświadczenie specjalistów. I póki co jestem zadowolona z każdego przeprowadzanego tam zabiegu w tym delikatnego botoksu.