51

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

My czas temu, przejazdem zatrzymaliśmy się na obiad w Płocku, w Amore. Ale tam ładnie. Śmiałam się, że jak będziemy ślubować to imprezka właśnie tu i tak było. Fajne tam miejsce na różne okazje, a na organizacji wesel świetnie się znają. Wyszło pięknie, a goście szefa kuchni bardzo chwalili za jedzonko. Cenowo też ok.

52

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

W Kobyłce jest tez bardzo klimatyczne miejsce - Dom Weselny Pokusa. Nie jest to warszawa, a jednak bardzo blisko, chociaz udało sie zachowac odpowiedni styl miejsca typowo i "dla duszy" i z dobrym dojzdem, co jak wiadomo w przypadku gosci jest ważne. Dobre polozenie, a i dbalosc o szczegoly, bo w srodku jest pieknie: bardzo z klasa, zrobione stricte pod przyjecia. Zwlaszcza latem jak udekoruje sie tez patio żywymi kwiatami - urok miejsca jest nie do zastapienia

53

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

My wybraliśmy zajazd Hetman w Łuszczowie pod Lublinem na przyjęcie weselne ale nie tylko dlatego że ma ładny wystrój i dobre jedzenie, jest tam też przemiła obsługa i konkurencyjne ceny co dla nas też jest ogromnie ważne

54

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

A mi podobał się dom weselny ACAPULCO w Kamionce Małej, niedaleko Nowego Sącza. Byłam z mężem w sierpniu na takim staropolskim weselu i bawiliśmy się super. Dużo miejsca do tańczenia, domowe i takie bogate menu, dobra obsługa. I przyjechaliśmy z 6-letnią corką więc mysleliśmy, że się trochę zanudzi. A tu miłe zaskoczenie, bo był plac zabaw dla dzieci. Dobrze, że pomyśleli też o najmłodszych

55

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

mnie bardzo spodobala sie sala w Parisel Palace w Łukowie, przepiekny wystroj, sliczny, duzy ogrod ktory tworzy niezapomniana scenerie , jedzenie to juz w ogole polozylo wszystkich na kolana. bylam tam na weselu mojej siostry, najbardziej udana impreza w zyciu

56

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Jeżeli zagląda tu ktoś z okolic Bielska to idealnym miejscem na wesele jest Kameliowy Zakątek. Wiem bo sama tam miałam swoje. Duża sala przepięknie ostrojona tak po królewsku. Można tam zorganizować wesele na różną ilość osób. Gdyż mają rózne sale . My mieliśmy ok 170 osób  więc przypadła nam sala kameliowa, śliczna.Obsługa bardzo miła menu bardzo smaczne. Świetne klimatyczne miejsce. Ogromnym udogodnieniem było to że mogliśmy zakwaterować gości w hotelu obok. To było bardzo pomocne nie musieliśmy gości rozwozić nocą.

57

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

A ja mogę polecić salę na wesele w lubuskim, okolice Krosna Odrzańskiego. Ośrodek Wypoczynkowy nad Borkiem w Kosarzynie, mają salę na 140 osób, pokoje dla gości, okolica super i bardzo fajnie wszystko w środku urządzone. Menu smaczne, duże porcje, mnóstwo przystawek. Mnie się tam bardzo podoba.

58

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

my mieliśmy piękne wesele w osadzie augustów w Warszawie, duży parkiet i ogród to cos co nam się najbardziej spodobało, dużo zdjęć tam mieliśmy, ponadto jedzenie było mega smaczne i wykwintne, no i rewelacyjna organizacja, wszystko na tip top smile

59

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Ja miałam wesele w Kaniach pod Warszawą. Konkretnie w Domu Weselnym Astoria. To miejsce mnie zachwyciło. Piękna, duża sala, pomieści naprawdę wielu gości. Do tego menu mają naprawdę bogate w przyzwoitej cenie, bo 170-190 zł na osobę w najbagatszej opcji w zaleznosci od sezonu.

60

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

jeśli chodzi o rejony lubelszczyzny, Zamość to zdecydowanie Sala Imprez Okolicznościowych. najlepsze do tej pory wesele na jakim byłam. Masa gości była, ponad 100 osób a mimo to nie było żadnych wpadek organizacyjnych, wszyscy się świetnie bawiliśmy. Kiedy będę wyprawiać swoje wesele to również w tej sali, sprawdzona, nie co kombinowac i szukać jakichś innych

61

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Ja jestem zdania, że w zasadzie w każdej miejscowości możemy znaleźć piękną salą weselną. Pod Warszawą np. wspaniałym miejscem na tego rodzaju uroczystość jest bez wątpienia Sala Bankietowa Smaki Życia w Wieliszewie. Sala  tam pięknie urządzona, na miejscu można zakwaterować część gości weselnych, a otoczenie obiektu znajduje się w cichej okolicy i jest tam mnóstwo zieleni, a niedaleko znany Zalew Zegrzyński

62

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

no wybor sali, to nie jest latwy wybor, wszystko zalezy od tego na ile osob, czego oczekujemy, jakie mamy wmagania. niedaleko Warszawy jest bardzo ładna, elegancka sala weselna Tango, sala w stylu klasycznym , stonowane kolory, parkiet, ustawienie stolow wedlug uznania, wysmienite jedzenie, zadowoli najbardziej wymagajacego smakosza wink

63

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Ja jak się tak konkretnie zastanowię to naprawdę dość długo szukałam sali, ale wiecie co? Znalazłam tą idealną. Pod zielonym Dębem - nie wiem czy kojarzycie Bohumin na polsko czeskiej granicy bo to własnie tam - piękne miejsce, piękny park dookoła, super wnętrza, niedaleko od niej też płynie rzeka, na miejscu oczywiście sa noclegi a pokoje wygodne smile można sobie też masaż wziąć jak ktoś ma ochotę dzień po imprezie smile

64

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Nam koleżanka poleciła Krzewi Róg- Adamowo na Kaszubach. Przyznam się że bardzo nam się spodobało, sala pomieści spokojnie naszych gości a mamy ich ok 120 smile wszystko jest bardzo eleganckie. Obejrzeliśmy pokoje gdyż większość gości mamy przyjezdnych. Wisienką na torcie było Jezioro znajdujące się w okolicy gdzie zaplanowaliśmy sesję zdjęciową . Wesele za dwa tygodnie już nie mogę się doczekać. smile

65

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->W Szczecinie do 120 osób mają przepiękną sale tutaj - http://lawenda-szczecin.pl/ Tort jest w cenie, wszelkie dekoracje sali również, tym już nie trzeba się zajmować. Mają kilka różnych opcji menu do wyboru, na życzenie można oczywiście też skompletować swoje własne, jeżeli ktoś chce, są otwarci na wszelkie sugestie pary mlodej smile

66 Ostatnio edytowany przez abj (2019-08-12 17:26:03)

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

[font=Verdana, sans-serif]Na Dolnym Śląsku polecam Willę[/font] Diana, położoną w malowniczej kotlinie
kłodzkiej, w miejscowości Stronie Śląskie. Przepiękne otoczenie, niesamowite
wnętrza, niepowtarzalne widoki. Wesela organizowane w prawdziwym, góralskim
klimacie. Wyśmienite jedzenie, spore porcje a do tego przepiękna sala - z
drewnianym stropem, który nadaje mnóstwo uroku. Duży przestronny ogród dookoła,
sprawia, że dzieci mogą się wyszaleć a dorośli wypocząć, porozmawiać, a i
zdjęcia w plenerze są bez wątpienia dodatkowym atutem. Przekonajcie się sami! http://diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie

67 Ostatnio edytowany przez kuta (2019-08-30 11:58:09)

Odp: Gdzie zorganizować przyjęcie weselne?

Ja z moim obecnym mężem to wynajęliśmy salę w remizie i tak się wszyscy wybawyli, że dosłownie każdego nogi bolały. Ale to dobrze, w końcu od tego są takie imprezy żeby później wspominać przez lata. Trzeba przyznać, że tort też był przepyszny, w końcu zamówiliśmy go w Piekarni Skalski więc nie mogł być inaczej