1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Ryby w menu weselnym

Właśnie ustalamy nasze menu weselne i kucharz zaproponował nam parę rodzajów ryb. Co myślicie na ten temat? W menu jest tyle mięsa - schabowy, mielony, dewolay, nie wiem czy ktoś się pokusi o rybę..

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

To zależy czy u Was w rodzinie jest ktoś kto nie jada mięsa czy też nie, a może starsze osoby też chętniej zjadłyby rybę?.. Ja bardzo lubię ryby w galarecie, dlatego w moim menu na pewno się one pojawią.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Myślę, że dwa, trzy takie dania mogą być. Nie każdy lubi tradycjne ciężkie strawy, a coraz więcej osób prowadzi zdrowy styl życia.

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Ja bardzo lubię ryby i nie wyobrażam sobie, aby mogło ich zabraknąć w menu smile

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Uważam, że jak najbardziej rybki też powinny znaleźć swoje miejsce w weselnym menu. Oby były to jedne z najlepszych, a nie najtańszych, bo jak dobre to pójdzie na pewno i wszyscy będą zadowoleni!

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

W moim menu weselnym muszą znaleźć się ryby, i to nie ze względu na upodobania smakowe, lecz bardziej może na różnorodność potraw, oraz trafienie gustowne w smak gości.

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Nie każdy lubi rybki, ale kilka ich rodzai powinno się znaleźć w składzie weselnego menu. W końcu rybka lubi pływać smile i odwrotnie. U mnie na pewno znajdą się śledziki, a co więcej? Sama nie wiem, może one same w kilku odmianach w zupełności wystarczą....

"Trzeba komuś w oczy patrzeć
Trzeba kogoś dobrze znać
A w dodatku bardzo kochać
by mu swoje serce dać"

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Moim zdaniem rybka ładnie przyrządzona na pewno będzie dobra na wesele, nei wszyscy lubią mięso jeść.

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Ciekawa alternatywa dla mięsa, ja jestem jak nabardziej za:) Szczególnie jak ma się znajomych czy rodzinę wegetarian, to dużo by ułatwiło. Poza tym to taka trochę odskocznia od klasyki i to mi się podoba:)

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Ryby ok, byle nie same ryby, bo mnóstwo osób nie lubi ryb smile

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

U mnie ryby idealnie się przyjęły, bo wiele osób nie je mięsa, ale je ryby. Nie było to menu, w którym są same ryby, ale było ich mniej więcej pół na pół. Polecam stawiać np. na dorsza, bo jest delikatny.

http://www.abakus-okna.com.pl/produkty/ … -abakus-hs

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Co kto lubi. Jedno wolą rybę, inni gulasz. To wszystko zależy od Ciebie. Ryba brzmi w porządku wink

13 Ostatnio edytowany przez oksana (2015-11-20 13:50:37)

Odp: Ryby w menu weselnym

Według mnie to świetny pomysł, ważne aby menu było różnorodne. Jeżeli ktoś z Was jest z okolic Częstochowy, warto wziąć pod uwagę catering Yellow Catering. Firma przygotowuje smaczne  potrawy z różnych stron świata oraz tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej. Można wynająć u nich też salę weselną do 130 osób.

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Ja miałam rybki w swoim menu weselnym i to w kilku postaciach. Jak sami zauważyliscie nie każdy lubi w jedzeniu mięso. Sama na przykład o wiele bardzieij wole zjeść sobie smaczną rybkę....

Wiecie co zrobiło u mnie na weselu największą furorę? Futomaki.Robiłam z tego przepisu:
przepisy.pl/przepis/futomaki


Urządzałam niewielkie domowe przyjęcie i sushi smakowało każdemu. Wiele osob sprobowało je pierwszy raz w życiu.

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Ryby w menu weselnym

Ryby to jest genialny pomysł! Sporo osób je lubi i myślę, że idealnie się sprawdzą oraz wprowadzą nieco równowagi w typowe, mięsne weselne menu. Dla mnie zawsze zbyt dużo było mięs na weselach i szczerze mówiąc chyba nie spotkałam się chyba z tego typu imprezą, na której podawano by choćby jeden rodzaj ryby, a szkoda. Dla tych, którzy nie lubią mięsa praktycznie nie było co jeść, bo co? Zestaw sałatkowy? Nie wspominając już o weganach czy wegetarianach. No ale w sumie to też zależy od młodych - powinni odpowiednio wcześniej dowiedzieć się jakie są preferencje ich gości i jeśli są wśród nich osoby o specyficznym i mniej tradycyjnym żywieniu to należy tak skonstruować menu, by każdy znalazł coś dla siebie. Ja np. jestem wielką fanką sushi i wiem, że nie tylko ja, bo sporo osób w mojej rodzinie za nim przepada. Dlatego prócz mięs i ryb na stół wjechały właśnie słynne rolki i jestem pewna, że to był strzał w dziesiątkę, bo wszystkie zniknęły. Dodam, że były świeże, pyszne, miały różne składniki (wegetariańskie także) - po prostu widać było, że gościom smakowało. Nie robiłam ich oczywiście sama, bo musiałabym spędzić na tym chyba trzy dni, ale zamówiłam catering z warszawskiego Sushiberry i było cacy. Także polecam właśnie tego typu rozwiązanie, bo świetnie się sprawdza! Goście będą wniebowzięci i to mogę wam zagwarantować, bo nieczęsto spotyka się takie wesela. Na pewno nikt was nie przebije smile

16

Odp: Ryby w menu weselnym

menu powinno być różnorodne, aby każdemu pasowało, więc moim zdaniem ryby powinny być smile

17 Ostatnio edytowany przez potakon (2019-02-08 10:55:18)

Odp: Ryby w menu weselnym

to prawda menu jest bardzo istotne.

18

Odp: Ryby w menu weselnym

oo tak moja znajoma miała w Smakach życia w Wieliszewie przepyszne ryby w menu weselny. Łosoś grillowany i pstrąg rozszedł się do godziny, ryby to nawet lepszy pomysł niż mięso. Zwłaszcza kiedy mamy sporo gości, w lokalu smaki życia rewelacyjnie było przygotowane menu. Do wyboru, do koloru!

19

Odp: Ryby w menu weselnym

wiesz, menu to bardzo indywidualna kwestia, my np szukalismy takiej oferty, zeby przygotowywali tez potrawy weganskie bo spora czesc naszych gosci to weganie wlasnie, nie kazdy mial to w ofercie, zazwyczaj klasyka, rosol, schabowy itp wink na cale szczescie kolezanka dala nam namiar na sale Mediolan w Łowiczu, tam to nie stanowi problemu, jedzenia bylo mnostwo i bardzo roznorodne, dla kazdego cos pysznego

20 Ostatnio edytowany przez fashionetka (2019-07-14 21:22:51)

Odp: Ryby w menu weselnym

Jestem jak najbardziej za. Przeciez nie kazdy musi być mięsożerca, a nawet jesli jada mieso jak ja to jednak ryba moze sie wydać bardziej w punkt w kontekscie stylu przyjecia. My mielismy w manu w glamour jak widac tutaj  http://glamour-wroclaw.pl/wesela/#eluida7ad9c14 i miesne i rybne dania. Tak zeby kazdy mial cos do przegryzenia, a łosoc grillowanym z sosem bazyliowym byl przygotowany w punkt!