Temat: praca i opieka medyczna

Mam wrażenie, że opieka medyczna ta na nfz coraz gorzej się miewa. Żeby się dostać do jakiegoś specjalisty to trzeba czekać niewiadomo ile. Chciałabym żeby w firmie u nas była prywatna opieka medyczna, ale szef chyba nigdy czegoś takiego nie wykupi swoim pracownikom

2

Odp: praca i opieka medyczna

To może trzeba zmienić pracę? Ja mam wrażenie że w coraz większej ilości firma taka prywatna opieka medyczna zaczyna obowiązywać. A to jest dobra sprawa, bo serio teraz stać w kolejkach do danego specjalisty to jest jakaś paranoja. U mnie w pracy to mamy właśnie pakiety w medicover. Teraz to szybko i w zasadzie na już można się zapisać

3 Ostatnio edytowany przez olusia (2019-05-31 12:55:02)

Odp: praca i opieka medyczna

U mnie też są takie pakiety medyczne od medicover i przyznaje że to jest super sprawa. jeśli szefowi nie zależy na zdrowiu pracowników i nie chce wykupić takich pakietów to moim zdaniem nie ma co tam dłużej pracować i trzeba zmienić pracę. Jeśli o mnie chodzi to takie pakiety powinny obowiązywać w wielu firmach

4

Odp: praca i opieka medyczna

No to powinno iść ze sobą w parze smile

5

Odp: praca i opieka medyczna

Mnie najbardziej zależy na odpowiedniej opiece medycznej w postaci dobrego dentysty. Uważam, że zęby są naszą wizytówką, a raczej uśmiech, na które te zęby właśnie się składają. W związku z tym od jakiegoś czasu chodzę do https://www.dr-gajda.pl/. Co prawda są na razie to tylko wizyty kontrolne, ale dzięki temu można wdrożyć odpowiednią profilaktykę smile

6

Odp: praca i opieka medyczna

Ciężko pogodzić pracę z taką opieką.