1 Ostatnio edytowany przez saleilokale (2018-09-02 20:32:12)

Temat: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazjęhttp://saleilokale.pl

2

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

W Płocku w centrum Amore również jest fajna miejscówka na różnego rodzaju imprezy. Raz tam byłam na weselu i raz na spotkaniu integracyjnym z pracy. Nie ma różnicy powiem wam pod względem organizacji. Jaka to by nie była impreza, zorganizowana jest doskonale. Jedzonko, obsługa - tylko chwalić, bo jest za co smile

3

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

Jeśli na każdą okazję to zdecydowanie Ośrodek Wiktorowo, orientacyjnie jakieś 40 km od Bydgoszczy. To, że jest tam przyroda, jezioro, molo to jeszcze nic. Ale, że w sali weselnej jest żywe drzewo, to ja takiej sali wcześniej nie widziałam. Pierwszy raz byłam tu właśnie na bardzo fajnym weselu, a drugi raz na przyjęciu komunijnym. Sama kuzynce to miejsce poleciłam w sumie. Bardzo udane są tam imprezy, obsługa i sama atmosfera jest tam wyjątkowa.

4

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

Też mam dobra miejscowke juz sprawdzona na każde przyjecie. Czesto robimy imprezy firmowe w hotelu rycerski w czeladzi. Hotek oczywiscie ma tez swoja restauracje w której sa do wyboru sale w zależnosci od potrzeb mniejsza i wieksza na 250 osob. Jedzenie i obsluga - w cenie i na wysokim poziomie, a ekipa widac ze zgrana jak rzadko, bo wszystko zawsze jest dopiete na ostatni guzik

5

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

W lubuskim każdą możliwą imprezę można zorganizować w Ośrodku Nad Borkiem w Kosarzynie. Wesele, komunie, chrzciny, firmowe imprezy. Wygodnie bo jest sporo pokoi, można nocować. Sala klimatyzowana, duża, ładnie urządzona. Obsługa profesjonalna i sympatyczna, kucharze stają na wysokości zadania i przygotowują udane posiłki. Ceny jak najbardziej przystępne.

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

Ja już mam na oku salę smile na śląsku - Zajazd Kwadrat. Piękna, z ładnymi dekoracjami, przestronna i bez zbędnego przepychu czy kiczu. Idealnie dla mnie

7

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

U nas w Zamościu też jest takie miejsce gdzie można wszelkie imprezki organizować - Sala Imprez Okolicznościowych. Bardzo duża, do 150 osób, więc duże wesele, czy nawet komunie jak najbardziej tutaj można robić, ścisku nie będzie wink

8

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

Mnie zachwyciła ostatnio sala w hotelu Pod Zielonym Dębem - w ogóle wyjątkowe miejsce. To W Bohuminie, przy granicy polsko czeskiej. Pierwszy raz tam byłam ale jestem pod ogromnym wrażeniem, piękne miejsce, a jaka organizacja! ogromne doświadczenie mają i to widać na każdym etapie imprezy

9

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

W mazowieckim polecam też rozważyć Dom Weselny Astoria w Kaniach. Jest to naprawdę eleganckie miejsce. Zresztą możecie zobaczyć sobie sami, wejdźcie na stronkę i zobaczcie jak wygląda ta sala. Na pewno się Wam spodoba. Karmią tam też naprawdę smacznie wink

10

Odp: Saleilokale.pl - Sale do wynajęcia na każdą okazję

sala weselna Tago pod Warszawa to idealnie miejsce na organizacje wesela typowo na sali, jak i tez w plenerze smile wiec jesli komus sie marzy takie weselicho pod gwiazdami to jak najbardziej wink obsluga dziala swietnie, bez zarzutu, menu robi wrazenie, duzo potraw, wszystko ładnie podane i duze porcje