26

Odp: Decydujące przy wyborze sali

Wszystko jest ważne, duża ładna sala, wystrój, jedzonko żeby było smaczne. Dla nas też pokoje noclegowe dla gości były istotne, duży parking i po prostu żeby i młodzi i goście byli zadowoleni. Nie zawiedliśmy się absolutnie, imprezę mieliśmy w Amore w Płocku. Rewelacja.

27 Ostatnio edytowany przez fashionetka (2018-07-07 14:06:10)

No dobre jedzenie to chyba głowna wytyczna, bo jak sie rodzina wkurzy to pozniej tylko obmówi i tyle z tego cudownego dnia zostanie i im i nam w pamieci... Wszystko trzeba dograc z kucharzem. Menu robic pod gości, zeby nikt nie czul sie pokrzywdzony. Jak sa wegetarianie to przygotowac stol z jedzeniem dla nich. U nas a robilismy tutaj w Restauracji Paradise http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ Pomimo ze karczma stricte w stylu goralskiej biesiady - nie bylo klopotu z daniami wege. Kucharze maja otwarte glowy, znaja najnowsze trendy wiec zaproponowali odowiednie dania

28

Tak, też tak uważam, dobre jedzenie, miła obsługa i odpowiednia przestrzenna sala to chyba najważniejsze z argumentów przy wyborze sali, liczy się też oczywiście jej klimat i wystrój, mi się bardzo spodobała ta w zajeździe Hetman w Łuszczowie

29

Na pewno duże znaczenie ma to jak sala wygląda i ile kosztuje, czy właściciele są ugodowi, jak z parkingiem, noclegami, jedzeniem. Zależy też oczywiście czego oczekujemy. Byłam dopiero co na weselu w  Kosarzynie w Ośrodku Nad Borkiem, niedaleko Krosna, godne polecenia miejsce. Wybawiliśmy się, najedliśmy, sala pięknie udekorowana, przestronna, nowoczesna. Mieliśmy noclegi i na drugi dzień skorzystaliśmy z położenia ośrodka i poplażowaliśmy nad jeziorem.

30

Dla mnie miejsce musi mieć to coś po prostu i albo od razu mi się podoba albo nie. Tak też było z Balladą w Pilicy, gdzie mieliśmy kameralne wesele. Sala i samo miejsce spodobało mi się od razu, więc decyzja była szybka. Również właściciele bardzo mili, pomocni w wyborach.

31

My gdy oglądaliśmy salę w ktorej organizowaliśmy wesele to zależało nam na ładnym wystroju,dobrym jedzeniu. Aby było dużo miejsca do tańca. Mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej i tam wszystkie te warunki zostały spełnione. A dodatkowo polecono nam fotografa,zespół i florystkę. Mogliśmy zamówić pokaz sztucznych ogni i mieliśmy fontannę z czekolady. Powiem tak wesele wyszło lepiej niż sobie zaplanowałam;-)

32

Bardzo fajnie są też organizowane różne imprezy i wesela w Albizji koło Szczytna, byliśmy tam na weselu a teraz wybieramy się też na Andrzejki, wszelkie zabawy tam są super!

33

Nam zależało, żeby pomieściła około 130 osób i najlepiej żeby była w okolicach Lublina lub Zamościa. Z kilku miejsc wybraliśmy w Zamościu, Salę Imprez Okolicznościowych. Ładna sala z klimatyzacją na 150 osób nawet, do tego elegancki wystrój i co ważne cena 140 zł od osoby. Z ustaleniem menu też nie było problemu, w ogóle bardzo życzliwa i miła ekipa tam jest. Udało się wszystko znakomicie, lokal zdecydowanie godny polecenia.