1 Ostatnio edytowany przez nocna_sowa (2012-07-09 06:17:43)

Temat: Suknia ślubna z papieru toaletowego

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201106/1309267208_by_scletka11_500.jpg

Ostatnim razem zauważyłam piękny pokaz ślubnych sukni wykonanych z .... ku mojemu zdziwieniu papieru toaletowego! Podobno w Nowym Yorku jest organizowany taki konkurs dla projektantów już od kilku lat. Tym razem zwycięska suknia została wykonana z siedmiu rolek papieru toaletowego jumbo smile Ciekawa jestem czy to jedynie taki przelotny trend związany z ekologią  czy jednak ma jakieś zastosowanie w praktyce i nie pozostanie jedynie corocznie organizowanym konkursem.... 

http://bi.gazeta.pl/im/5/5336/z5336645X.jpg

Zwycięską suknią jest ta trzecia od prawej - źródło zdjęcia: youtube.com/itn

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Suknia ślubna z papieru toaletowego

hahaha big_smile, suknia ślubna z papieru, a w dodatku toaletowego?! Czego Ci ludzie nie wymyślą.... Ciekawa jestem jak się można czuć w takiej sukni, chętnie chociażby taką przymierzyła i spróbowała przejść kilka kroków, ciekawe czy dałoby radę, a papier by wytrzymał smile

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Wow, co za oryginalność smile Ciekawa jestem czemu na pokazie tych sukien ślubnych z papieru żadna z Pań nie nosiła jej na sobie lecz były prezentowane na manekinach?! Czyżby nie była ona zdatna do użycia? Może w ogóle się nie da jej założyć, jak myślicie?!

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Przyznam szczerze, że pierwsza z zaprezentowanych sukien ślubnych z papieru toaletowego ma genialny podpis, który jest całkowitą prawdą. Dlatego też może ktoś wpadł na tak szalony pomysł z takim pomysłem, prawda?

A tak poza tym właśnie ciekawe czy prezentowane suknie zakładały chociażby jakieś modelki?

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Na konkurs fajny pomysł, ale w realu to bym nie chciała miec takiej sukni:)

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Hahah, tak, pomysł dobry na konkurs, jakoś nie mogę sobie wyobrazić Panny Młodej przed ołtarzem w papierze toaletowym:) A niech się jeszcze w nieszczęściu podrze w tańcu, nie ryzykowałabym smile

Skorzystałam i szczerze polecam - www.zaproszeniaslubne.pro

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Natalinka ma rację- na pewno suknie z papieru by się nie przyjęły smile łatwo byłoby je uszkodzić. Z drugiej strony jakby nie patrzeć dobrze, że teraz papier toaletowy jest miękki, a suknie nie są wykonywane z tego szarego, nieprzyjemnego w dotyku hehe- jedyny plus jaki widzę.

Przygotowania idą pełną parą smile
Kościół, sala, orkiestra- zaklepane smile
Zaproszenia w drodze ( http://www.parka.com.pl/zaproszenia-slubne-lilly.php  ładne?)
Jeszcze kamerzysta i fotograf...

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Dziwaczny pomysł big_smile Ale czego się nie robi dla sztuki tongue

abcslubu.pl - organizacja wesela

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Łał. Sztuka nowoczesna big_smile. Obawiam się, że suknia trochę niepraktyczna do ślubnego stosowania.

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Zwłaszcza w deszczowy dzień jej użycie mogłoby być probelmatyczne big_smile Pomijając fakt, że na pewno łatwo ją podrzeć.

abcslubu.pl - organizacja wesela

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

No ja na pewno w takiej sukni na ślubie na pewno bym nie wystąpiła. To chyba taki tylko taki egzemplarz przykłądowy:)

Tanie Tanie suknie ślubne - www.sprzedajsuknie.pl

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Jeśli ktoś szuka oszczędności, to niech kupi suknię w komisie https://slubi.pl/komis-slubny/  A nie bawić się w tworzenie sukni z papieru toaletowego...

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

zabawne, ale raczj nie do wdrozenia w życie;_

14

Super fajny pomysł i wykonanie! Piękna taka suknia, szkoda że w ogóle niepraktyczna smile

15

Czego to ludzie nie wymyślą tongue Powiem szczerze - bardzo oryginalna kreacja, wątpię jednak, że ktokoliwiek chciałby wyglądać tak na ślubie tongue Mem śmieszny.

_______
Tapir Interactive Strony www wrocław