1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: A co ze striptizem?

Czy warto angażować jakiegoś striptizera do udziału w wieczorze panieńskim? Czy faktycznie będzie to "fer" wobec  narzeczonego? Jak myślicie dziewczyny? Warto? A jeśli tak to w ogóle gdzie szukać takiego faceta na striptiz lub tez może lepiej wybrać taki lokal gdzie obsługa nam to zapewnia w standardzie? smile

2 Ostatnio edytowany przez alexa (2012-04-20 10:59:08)

Odp: A co ze striptizem?

Myślę, że trochę przyjemności nie zaszkodzi... Fajnie by było mieć taki pokaz dla siebie smile Może BadBoys, Wieczór Panieński z Chippendales czy nawiązując tancerzy erotyczni....





http://images03.olx.pl/ui/8/93/76/1279442911_105818776_5-Wieczor-panienski-striptizerzy-striptiz-meski-pokaz-erotyczny-Mazowieckie.jpg





http://gfx.mmka.pl/newsph/278863/278717.3.jpg







Oczywiście jak wiadomo musimy się powstrzymać od wszelakich przelotnych romansów - to już nie czas na to!

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Co do striptizu to właściwie nie mam nic przeciwko :D, może dziewczyny się postarają i choćby na godzinkę wpadniemy do jakiegoś lokalu trochę poszaleć. Ale nie jest to konieczne i niezbędne przy spędzaniu wieczoru panieńskiego. Równie dobrze zamężne kobiety wybierają się na taki striptiz czasem...

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Na moim wieczorze panieńskim był pokaz tańca erotycznego, właściwie nie wiem czy Ci panowie tworzą jakąś grupę, ale byli tak zgrani i tak profesjonalnie do tego przygotowani - że do tej pory mogą śnić się po nocach smile Zdecydowanie rewelacyjna organizacja, świetny "pokaz" o ile to można tak nazwać no i przede wszystkim Panowie się do tego po prostu nadawali....

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Jasne przecież striptiz na wieczorze panieńskim nie od razu musi oznaczać zdradę! Taki pokaz tańca erotycznego jest właśnie może i ciekawszy, bo Panów jest kilku, a nie jeden smile

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Striptiz dziala w dwie strony , odpowiedzmy sobie na pytanie i zastosujmy je do siebie, mianowicie czy chcemy aby nasz facet mial na wieczorze panienke tańczącą i wymachyjacą posladkami ?

Fotografia Ślubna & Projektowanie Stron Internetowych http://www.mfinity.pl

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

No cóż u mnie striptiz był niespodzianką zorganizowaną przez koleżanki. To był świetny pomysł, a o tym czy mój narzeczony miał taki u siebie na wieczorze kawalerskim lepiej nie myśleć :) Było miło i sympatycznie, a sam striptiz nie musi wiązać się od razu ze zdradą....

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

fotograff napisał/a:

Striptiz dziala w dwie strony , odpowiedzmy sobie na pytanie i zastosujmy je do siebie, mianowicie czy chcemy aby nasz facet mial na wieczorze panienke tańczącą i wymachyjacą posladkami ?

No tak może i byśmy nie chciały tego, ale skąd możemy mieć pewność że jeśli my nie skorzystamy ze striptizu czy pokazu jakiś tańców erotycznych Nasz facet tego nie zrobi? Może wystarczy kwestia umowna, ale nie wierzę w taki układ... Może skończyć się tak, że My zrezygnujemy, a on będzie miał taką niespodziankę "zgotowaną" przez znajomych...

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Przecież to nic strasznego taki taniec erotyczny, potocznie zwanego striptizem - albo w przypadkach większej pikanterii smile Nie miejcie nic przeciwko, przecież to nie oznacza jakiejś zdrady!

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Zgadzam się z alexa w 100% smile

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

wiadomo co to za impreza, striptiz to nie kazanie w kościele.

Masz się bawić, ale nie wolno przeholować.
Pikanteria może być, ale są pewne zasady, których łamać nie wolno ... mam na myśli orgie seksualne, to na pewno nie wieczór panieński czy kawalerski.

Ogłoszenia Zlecenia

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Zdecydowanie nie! Musi być jakaś granica, po prostu delikatnie i z dystansem - bynajmniej nie żadne speedy seksualne!

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

ja nie będe mieć striptizera, bo w ogóle mnie to nie jara. Raczej śmieszy, bo dla mnie to jest niemęskie. Na wieczorze panieńskim mojej koleżanki ulotniłam się na ten czas do innego pokoju, bo to jest kompletnie nie moja estetyka big_smile

www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Pewnie, że warto więcej takiej okazji nie będzie:)

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

jesli skonczy sie tylko na ogladaniu, bez dotykania i innych takich to jak najbardziej fair

panele fotowoltaiczne lublin, panele fotowoltaiczne zamość

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Mysle że nie ma w tym nic 'nie fer' ot niezwyczjany pokaz na niezwyczajny dzień. Ale mnie takie cos osobiszcie obrzydza tongue

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Moim zdaniem warto byłoby delikatnie podpytać samą zainteresowaną o zdanie. Nie każdy sobie życzy takich atrakcji wink

abcslubu.pl - organizacja wesela

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Mam nadzieję, że moja siostra zorganizuje mi striptizera na wieczór panieński. To przecież fajna zabawa. Też mnie to bardziej śmieszy, ale ważne, żeby się pośmiać trochę z przyjaciółkami, nabrać trochę dystansu i odpocząć od tych wszystkich przedweselnych wrażeń.

19 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: A co ze striptizem?

Zdecydowanie mnie to nie kręci. Jak byłam na wieczorze panieńskim  siostry, to był trip po barach i klubach. Było naprawdę super wink

20

Odp: A co ze striptizem?

Ja uważam , że striptizer to fajny dodatek, w ten jedyny wieczór trzeba zaszaleć. Ale mam tez koleżanki, które nie chciały striptizera i zabawa tez była fajna :d

21

Odp: A co ze striptizem?

jak dla mnie striptiz to już jest znaczna przesada

_____www.unidentunion.pl

22

Odp: A co ze striptizem?

A według mnie to bardziej doznania estetyczne i fajne show aniżeli coś sprośnego wink Sama brałam udział w panieńskich, gdzie był tancerz erotyczny i zawsze to była spora porcja uśmiechu i miłą niespodzianka! Ostatnio, dla koleżanki zamawiałyśmy występ Mateusza: http://www.mateusztanczy.pl/ . T profesjonalista w każdym calu, do tego mamy możliwość wybrania jego przebrania np. za policjanta, strażaka etc. Mogę polecić do wynajęcia na wieczory panieńskie ;)

23

Odp: A co ze striptizem?

Ja bym nie chciała, żeby na wieczorze kawalerskim był taki pokaz, więc na panieńskim też nie

24 Ostatnio edytowany przez jasiiu23 (2018-07-06 09:04:44)

Odp: A co ze striptizem?

Jeśli szukasz firmy, która w swoich usługach posiada stalowe konstrukcje to polecam wejść sobie na http://konstrukcjewarszawa.pl/ i zapoznaj się z ich ofertą. Jestem przekonany, że nie jedna osoba będzie chciała z ich ofert skorzystać.

25 Ostatnio edytowany przez fashionetka (2018-07-23 18:38:27)

Odp: A co ze striptizem?

Zależy kto co lubi. Mnie takie rzeczy totalnie nie kręcą, a wrecz odpychaja, więc z gory uprzedzilam dziewczyny zeby nie kombinowaly w te strone. Wole zdecydowanie spokojniejsze klimaty, stad tez pojawil sie pomysl wyjazdu do anlaya day spa cała nasza ekipa na 3 dni. Caly weekend leżenia i masowania + oczywiscie odpowiedni manicure japoński jako pamiatka z wyjazdu ;p