1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Mieszkacie razem?

Ciekawa jestem ile z Was zamieszkało wspólnie przed ślubem? Czy wypada czy nie to już odrębna sprawa... smile Ale czy podjęliście taką decyzję nawet przed zaręczynami, aby wspólnie zamieszkać? Ja powiem szczerze tak, a właściwie los się tak ułożył, że zamieszkaliśmy razem, gdy wyjechałam do Niemczech i zamiast wynajmować mieszkania wprowadziłam się do mojego wtedy jeszcze chłopaka. Nie narzekam bo nie było i nie jest smile źle, i co ważne on nie nalegał, nie naciskał, a przede wszystkim szanował i szanuje moją prywatność. A jak to u Was się potoczyło?

Miłość w myślach, a w sercu rozterka....

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Ja tam nie mam nic przeciwko jak ludzie mieszkają ze sobą przed ślubem, poza tym coraz więcej osób tak robi smile Można jakoś mniej więcej obeznać się z drugą połówką i przekonać czy da się ze sobą wytrzymać, haha

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

A po co się ograniczać jeszcze przed ślubem? Ja nie widzę w tym najmniejszego sensu, aby zamieszkać razem przed ślubem... Niektórzy po ślubie nie mieszkają od razu ze sobą smile

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Zamieszkanie przed to bardzo dobra opcja można się lepiej poznac:)

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

My mieszkamy razem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Przecież trzeba poznać nawyki przyszłego partnera życiowego.

folie przeciwsłoneczne zewnętrzne, folie okienne montaż

6 Ostatnio edytowany przez tola2 (2014-08-12 08:53:45)

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkamy razem juz 4 lata...ranyy jużżżżż....a jestesmy 4,5...mamy 2 letniego synka a slub bierzemy teraz w październiku...ja jestem jak najbardziej za zamieszkaniem przed ślubem... życiu codziennym wychodzi bardzo wiele spraw...dochodzą rożne problemy..warto się sprawdzić w takich sytuacjach. Nie wiem czy to recepta na udane małżeństwo..ale warto razem zamieszkać wcześniej:)

==============
Tanie <a href="http://www.technobudopole.pl/oferta/dzialki-na-sprzedaz.html">działki opole</a>

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

mieszkamy razem od roku i jest super, jestem zdania , że każda para powinna razem zamieszkac...za 2 lata planujemy slub:0 ) mam nadzieje że do tego czasu dotrwamy



==========
Najlepsze [font=Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]konstrukcje stalowe[/font]

8 Ostatnio edytowany przez pannamloda26 (2014-10-28 11:41:19)

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkaliśmy przed ślubem 4 lata razem...i nie ma przynajmniej teraz niespodzianek...uważam iż każde narzeczeństwo powinno razem zamieszkać bo co innego się widywać a co innego żyć razem...zmagać z codziennymi problemami...

============
Tanio farby

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkamy. To bardzo dobry pomysł przed ślubem - można się poznać i dowiedzieć, czy na pewno chcemy być razem. Żadne wady się nie ukryją. smile

10 Ostatnio edytowany przez mia (2015-05-15 03:51:02)

Odp: Mieszkacie razem?

Zgadzam się:) to zdecydowanie najlepszy sposób na zweryfikowanie swojego wyboru;)

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Ja z kolei nie chciałabym mieszkać razem przed ślubem. Dla mnie ślub to początek wspólnego życia. Jeśli mieszkamy razem przed i żyjemy jak małżeństwo to co tak naprawdę zmienia ślub?

abcslubu.pl - organizacja wesela

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkamy od 3 lat. Wychodzę z założenia, że lepiej jest sprawdzić przed ślubem jak będzie nam się układać gdy zamieszkamy razem.

Szkolenia dla hr

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Szczerze mówiąc nie znam pary, która w tych czasach nie mieszkałaby razem przed ślubem. Ja mieszkałam ze swoim mężem 3 lata przed ślubem.

karty plastikowe z numerami

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkamy razem od 2 lat. Nie planujemy ślubu, bo obydwoje uważamy, że to tylko papier.

wypożyczalnia samochodów warszawa

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

My jeszcze nie mieszkamy razem, jesteśmy w trakcie remontowania kawalerki i przerabiania jej na niewielkie dwupokojowe mieszkanko, mam nadzieje ze jakoś się ułozy między nami gdy już zamieszkamy razem i unikniemy kłótni

http://www.skitenis.pl/pl/65-lyzwy

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Z 3 swoimi partnerami mieszkałam przed ślubem. Nie wiem jak można zamieszkać ze sobą dopiero po ślubie.

ozdoby na tort

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

My mamy zamiar się wyprowadzić, ale ślubu nie planujemy. Mój partner chce wyremontować dla nas mieszkanie, ale zastanawiamy się czy nie wynająć profesjonalisty jak http://perfectspace.pl/ . Co sądzicie?

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Ja do ślubu mam jeszcze trochę czasu, ale z moim narzeczonym mieszkamy już 5 miesięcy razem. Zawsze bardzo tego chcieliśmy i jakoś się złożyło, że zamieszkaliśmy. Zamieszkaliśmy krótko przed zaręczynami i jakoś do tej pory nam idzie naprzód. Strasznie lubimy swoje towarzystwo, więc nigdy nie mamy siebie dość smile

19 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Ja zamieszkałem z partnerką przed ślubem. To trochę taki sprawdzian, a raczej potwierdzenie, że będzie nam ze sobą cudownie.

http://mrfashion.pl - magazyn o modzie męskiej

20 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Moim zdaniem to dobre "sprawdzenie" siebie i tego, czy zniesiecie siebie nawzajem każdego dnia, bez przerw. Jeżeli coś nie będzie grało to wiadomo, że albo naprawiamy, albo warto się zastanowić czy dać sobie spokój. Nie przekona mnie "tradycyjne" podejście, że dopiero po ślubie młodzi powinni ze sobą mieszkać - czasy się zmieniły.

Sprawdź ciekawe erotyczne maski i opaski dla kochanków.

21 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Mieszkacie razem?

Ja również uważam, że warto zamieszkać ze sobą przed ślubem, gdyż jest to takie sprawdzenie jak się będziemy zachowywać przed ślubem mając siebie na co dzień.

22

Odp: Mieszkacie razem?

Mieszkamy smile przed ślubem mieszkaliśmy razem prawie 5 lat :d lepiej się dobrze poznać przed ślubem, niż sie rozczarować po ślubie ....

23

Odp: Mieszkacie razem?

Też jestem za tym, żeby zamieszkać ze sobą przed ślubem. Po co czekać? smile

24

Odp: Mieszkacie razem?

My tez mieszkalismy ze sobą na dlugo przed slubem, uważam że to dobry test dla kazdej pary smile

25

Odp: Mieszkacie razem?

jasne ze zamieszkalismy, trzeba sie poznac od tej "gorszej" strony przed slubem tongue to mi troche tez ulatwilo zycie bo w koncu wiedzialam czego mu brakuje jakich kosmetykow uzywa itd tongue latwiej bylo z prezentami