1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Działy

Zwracam się z propozycją odnośnie utworzenia działu typu ogólnego lecz bardziej ustosunkowane do okresu po zaręczynach a jeszcze przed podjęciem związku małżeńskiego. Brakuje mi tu nazwy tylko na taki dział, ale liczę na kreatywność użytkowników i moderatorów smile Oczywiście nie mam tu na myśli działu o nazwie "ogólny". Może macie własne propozycje i się podzielicie nimi, aby ułatwić jego stworzenie? Pozdrawiam i dziękuje

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Działy

Ja ze swojej strony mam własną propozycję dla nazwania takiego działu: "Związek partnerski". Może akurat przypadnie do gustu Wam i moderatorowi czy administratorowi forum. Ciekawie by było stworzyć właśnie taki dział, gdzie mogłybyśmy wymieniać się poglądami, info itp. na etapie związku partnerskiego jeszcze nie narzeczeństwa. Co prawda forum opiera się na ślubie, ale nie ma ślubu bez związku smile Moja dodatkowa propozycja to nowy dział w strefie "Już po ślubie" i tu z kolei to ja czekam na Wasze propozycje i wypoeidź moderatora w sprawie big_smile

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Dziękuję za uwagi i propozycję, wkrótce nowe kategorie pojawią się na forum. Pozdrawiam

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

A i my dziękujemy, a przynajmniej ja że forum się rozwija, pojawia się coraz więcej nowych użytkowników, mamy o czym i z kim dyskutować, a administrator nie śpi smile tylko aktywnie w tym naszym forumowym życiu uczestniczy. Pozdrawiam

5 Ostatnio edytowany przez adrianna233 (2018-05-18 14:24:43)

Oczywiście, bardzo fajnie patrzeć jak to wszystko się rozwija smile

---
pożyczka online