1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: A może tylko sam sprzęt grający?

Nie wiem ale tak się zastanawiam, jakby tak zrezygnować i z zespołu muzycznego - jakiejś tam orkiestry czy coś, i z DJ, a po prostu tylko ulokować jakiś sprzęt grający, kilka płytek z dobrą muzyką i już? Jak sądzicie taki pomysł jest dobry, taka oprawa muzyczna znalazłaby swoje zastosowanie na weselu?

2 Ostatnio edytowany przez przybysznp (2012-11-13 13:34:25)

Odp: A może tylko sam sprzęt grający?

sweetcakeNie wiem ale tak się zastanawiam, jakby tak zrezygnować i z zespołu muzycznego - jakiejś tam orkiestry czy coś, i z DJ, a po prostu tylko ulokować jakiś sprzęt grający, kilka płytek z dobrą muzyką i już? Jak sądzicie taki pomysł jest dobry, taka oprawa muzyczna znalazłaby swoje zastosowanie na weselu?

Może to by zdało test ale i tak trzeba postawić kogoś przy sprzęcie, żeby miał kontrole nad puszczaną muzyką. Przydałby się, także ktoś kto byłby odpowiedzialny za przeprowadzenie zabaw. Jakby nie patrzeć wesele to nie tylko tańce, jakieś zabawy by się przydały aby rozbawić gości.

"Muzyka jest mową duszy, więc ucha nadstawiam, słucham jak gra, muzyka we mnie - w muzyce ja"

www.zespol-marco.pl

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Ja byłam na weselu na którym był tylko sprzęt grający i było ok smile Gości zabawiał świadek, mówiąc co jakiś czas coś do mikrofonu czy wnosząc toast. Myślę że jeśli sama przygotujesz taką ścieżkę dźwiękową to jest to jak najbardziej dobry pomysł - zastanawiałabym się ewentualnie nad zatrudnieniem kogoś do prowadzenia zabaw, bo do tego trzeba mieć jednak jakąś charyzmę żeby rozbawić ludzi wink

Polecam dobry i szybki internet mobilny

4 Ostatnio edytowany przez przybysznp (2012-11-13 13:29:57)

To jest dobre wyjście, gdy ktoś chce trochę zaoszczędzić.

"Muzyka jest mową duszy, więc ucha nadstawiam, słucham jak gra, muzyka we mnie - w muzyce ja"

www.zespol-marco.pl

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Pewnie, czemu nie. Wystarczy kilka dobrych płyt, jakiś operator sprzętu grającego, aby cały czas leciała odpowiednia muzyka i czemu nie?! Nie widzę w tym żadnych przeszkód big_smile

Miłość w myślach, a w sercu rozterka....

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Tak właściwie jakaś kontrolna osoba musi być, aby mieć władze nad sprzętem - że tak to ujmę. Zawsze to jakieś rozwiązanie dla zaoszczędzonych paru groszy - a wcale nie musi to oznaczać, że będzie gorzej,. prawda?

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Wesele musi "ktoś" prowadzić. Kto zaprosi gości na parkiet, kto zapowie tort, podziękowania dla rodziców i w końcu kto poprowadzi oczepiny (jeśli takowe będą)?

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Polecamy swoje usługi, jest to jedyny dzień w życiu, który Młoda Para jak i goście powinni zapamiętać do końca życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.twojdj.com

www.twojdj.com DJ NA WESELE - OPRAWA MUZYCZNA - NAGŁOŚNIENIE -OŚWIETLENIE

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Jak dla mnie sam sprzęt to za mało. Spójrz na to! Taki prawdziwy zespół i muzyka na żywo chyba robią większe wrażenie prawda?

10

Sam sprzęt grający tozdecydowanie zamało. Jeśli chodzi o muzyke na weselu to dobry zespół jak na praykład ten  http:///www.zespolgem.pl/ oprócz samej muzyki zapewnia także rozrywke gościom. Konkursy i zabawy podczas oczepin, bez tego moim zdaniem wesele nie ma prawa bytu. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

11

To jest fajna opcja:) Byłam raz na takim weselu- laptop i duze kolumny, które roznosiły dźwięki po całej sali. Fajna sprawa i na pewno duzo tańsza niz orkiestra czy DJ. Moja kolezanka puściła akurat radio internetowe http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-weselne,1 ale wiadomo ze zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał włączyć swoją piosenkę;)