1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Internetowe znajomości

Ciekawa jestem jaki procent internetowych znajomości od powstania w ogóle takiej technologii i możliwości, zakończyło się ślubem? Już nawet nie mówię o samej przyjaźni lecz bardziej o fakcie, że taka znajomość zakończyła się związkiem małżeńskim. Fajnie jest jeśli niektóre historie kończą się w sposób tak bardzo dla niektórych nawet nie do pomyślenia....

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Nasi znajomi poznali się przez Internet w Wielkiej Brytanii (oboje Polacy), tak sobie przypasowali, że już są ze sobą chyba 3 czy 4 lata, bardzo mocno starają się o dziecko, po dziecku albo w trakcie ciąży planują ślub w Polsce (ale chyba po dziecku, gdyż kiedyś coś wspomnieli, że chcieliby połączyć ślub ze chrzcinami).

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Moim zdaniem dobrze, że ludzie posiadają dodatkowe "źródło" do zapoznania się, a także do tworzenia trwałych związków. Ja to popieram i sama też z tego korzystam smile Fajnie jeśli w ten sposób poznani ludzie nie oszukują się, dzielą uczuciami, co rodzi miłość a chociażby trwałe partnerstwo na lata....

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Coraz więcej słyszę o tych znajomościach zawieranych przez Internet, ale też coraz więcej ludzi odnajduje się po latach właśnie dzięki takiej technologii. Sama tez odnowiłam swoje znajomości sprzed kilku lat dzięki temu, że najpierw znalazłam jedna koleżankę, potem kolejną, a potem całą Naszą zorganizowaną paczkę sprzed lat. Udało Nam się umówić, spotkać i po dzień dzisiejszy utrzymujemy już stale kontakty, pomimo, że jesteśmy "rozsiani" po całej Polsce, a nawet poza jej granicami. I właśnie też dzięki temu np. moja koleżanka odnowiła "starą" miłość i prawdopodobnie wezmą ślub smile

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Zdecydowanie wśród zawierania znajomości internet robi furorę smile Cała masa przeróżnych aplikacji i stron internetowych właśnie na tym głównie się skupiającym pobija już chyba wszelkie rekordy popularności. Jest to całkiem dobra opcja dla większości z Nas, ale czy uważacie że w pełni bezpieczna?

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Ja właściwie poznałem moją aktualną partnerkę przez internet smile Często rozmawialiśmy ze sobą na skype, aż w końcu doszło do spotkania tak w cztery oczy. Przypadliśmy sobie do gustu, zaczęliśmy się coraz częściej spotykać.... Aż w końcu oświadczyłem się jej, a ona się zgodziła. Wstępnie zaplanowaliśmy już nawet datę ślubu, jest nam ze sobą dobrze.

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Moim zdaniem przy zachowaniu rozsądku i środków ostrożności - dlaczego nie poznawać się przez internet? Właściwie czym to się różni od poznania kogoś w pubie/klubie/na plaży, gdziekolwiek indziej? Wiadomo, że minusy są i nikogo dobrze się nie pozna przez internet, ale na początek znajomości - czemu nie. Przy czym zaznaczam, że kiedyś wypada jednak się umówić i poznać "osobiście" big_smile

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

Czy wypada czy nie to już odrębna sprawa, czasami waśnie takie znajomości zaczynają się i kończą jedynie w necie smile

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Internetowe znajomości

A jak uważacie, jak można uchronić się przed oszustwem w tego typu znajomościach?

10 Ostatnio edytowany przez ceraf (2017-12-07 13:11:10)

Odp: Internetowe znajomości

W dzisiejszych czasach wiele osób poznaje się w sieci na różnego rodzaju portalach. Aby jednak zwiększyć swoje szanse, warto wiedzieć, gdzie szukać. Na http://rankingportalirandkowych.pl/gdzi … -chlopaka/ znajdziesz sporo ciekawych porad, dzięki którym przestaniesz wkrótce być singlem.