1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka
liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby
organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki
tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele.
Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet
jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów
odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać
hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To
wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone
warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jak szybko schudnąć

Powtarzam to zawsze. Przede wszystkim ograniczyć ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i więcej ruchu. To najlepsza metoda na szybkie schudnięcie.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jak szybko schudnąć

Jeść po prostu jak najwięcej warzyw, zrezygnować całkowicie z złych nawyków żywieniowych. Efekty prędzej czy później na pewno się pojawią.

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jak szybko schudnąć

Mój sposób to 5-6 posiłków dziennie ale lekkich i oczywiście zdrowych, całkowita rezygnacja z cukru a jak zależy mi na przyspieszeniu efektu to biorę therm line hydrofast który pomaga się pozbyć nadmiaru wody z organizmu. Nie wspomnę o ćwiczeniu bo to jest podstawa, nie katuję się jakoś specjalnie mocno, albo 15 min dziennie ćwiczeń albo siłka 3 razy w tyg i też działa.

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jak szybko schudnąć

Według mnie najbardziej efektywnym połączeniem byłoby
zestawienie ćwiczeń i diety. Oczywiście wszystko powinno być dostosowane do
Ciebie. Ja osobiście poleciłabym Ci jeszcze stosowanie odpowiedniej
suplementacji przy ćwiczeniach, to sprawia, że rezultaty są widoczne dużo
szybciej. Stosowałam
 odżywki Trec i mogę szczerze
polecić. Powodzenia
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



6

Odp: Jak szybko schudnąć

Aby szybko schudnąć na pewno musi być ruch i duża ilość dań mało kalorycznych opartych na dobrym składzie. Ja często takie dobre dania gotuję. Ostatnio królował u mnie bakłażan pieczony z przepisu na; https//przepisy.pl/przepis/smaczne-zapiekane-baklazany , mają tam mnóstwo ciekawych i smacznych przepisów. Na pewno ty też znajdziesz coś wyjątkowego.

7

Odp: Jak szybko schudnąć

ja bym dolaczyla jeszcze blonnik, tu mozecie o nim poczytac  http://vitispharma.pl/aktualnosci-szcze … organizmie  ja sama biore w kapsulkach i jest mi duzo latwiej sie kontrolowac

8

Odp: Jak szybko schudnąć

Według mnie dużo biegać. Może nawet fitnes ?
---
http://www.dyskopatia.info.pl

9

Odp: Jak szybko schudnąć

Przede wszystkim trzeba zmienić nawyki żywieniowe i regularnie ćwiczyć wink

10

Odp: Jak szybko schudnąć

Wczoraj oglądałam na ten temat program. W tydzień można schudnąć z 4 kilogramy na diecie wojskowej. Małe, ale konkretne racje żywieniowe i bez podjadania. Tak samo w około 6 tygodni można schudnąć około 10 kilogramów jedząc przed każdym posiłkiem łyżeczkę oleju lnianego, co ma nam zapewnić 100 % zapotrzebowanie na posiłki tłuste i w konsekwencji jedzenie zdrowiej.  Do tego jeszcze jeść jakieś suplementy. Ja swoje kupuję z  http://www.cvsklep.pl/ i w sumie to wystarczy.

11

Odp: Jak szybko schudnąć

no ale w sumie co nagle to po diable... dziewczyny naprawde jesli chodzi o dete to radze do niej podchodzic rozsadnie. ja sama wpadlam we wlasne sidła głodówkowe i skoczylo sie to tylko zanikiem okresu, problemami hormonalnymi na ktore mam w tej chwili wkładkę hormonalną levosert no i ogólnym słabym stanem fizycznym ;/ do wszystkiego trzeba zachowac umiar

12

Odp: Jak szybko schudnąć

Fashionetka bardzo madrze mowi.. Najwazniejsza jest zdrowa, zbilansowana dieta i regularne odzywianie. Ja odkad stosuje sie do rad dietetyka coraz rzadziej robie cheat day Dieta stala sie dla mnie priorytetem smile

13

Odp: Jak szybko schudnąć

Sama mam problem z tym, aby stracić kilka kilogramów. Próbowałam już wielu rozwiązań, za każdym razem nic... ale trafiłam na pewien artykuł na stronie Medicover, dokładnie ten https://www.medicover.pl/dla-pacjentow/ … -schudnac/  i muszę przyznać, że nie sądziłam że rzeczy tam opisane mają aż taki wpływ na naszą wagę.

14

Odp: Jak szybko schudnąć

nie powinno sie chudnac szybko bo to jest zle dla organizmu.. schudlam troche bo sie wstydzilam rozebrac przy mezu ale on mnie akceptuje wiec i ja sie akceptuje, w lozku poprostu zakladam seksowna bielizne smile mam nadwagi jakies 10 kilo i przestala mi przeszkadzac

15

Odp: Jak szybko schudnąć

a to jest jakas taka bielizna maskujaca? ze sciagawka na brzuchu czy udach?

16

Odp: Jak szybko schudnąć

nieee zwykle seksowna bielizna koronkowa ale ladnie opina cialo nawet jak jest nadwaga smile na superlove zamawiam