Temat: Czy ktoś brał kredyt na wesele?

Zastanawiam się nad wzięciem. Jaki bank konkretnie mi polecicie?

2 Ostatnio edytowany przez selma (2017-08-16 08:49:20)

Odp: Czy ktoś brał kredyt na wesele?

Alior bank.Wiele osób coś takiego mi odradzało jednak sama nie żaluje. Miałam wesele takie jakie chciałam Moje wymarzone, a kredyt udało mi sie spłacić bez problemu z prezentów ślubnych ( trochę mi nawet zostało kasy).Jeśli rozważasz coś takiego to odsyłam na stronę, która mi pomogła: www.hiso.pl

Możesz zestawić tutaj wszystkie oferty banków.

3

Odp: Czy ktoś brał kredyt na wesele?

Ja brałam kredyt u https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-go … wkowy.html i trzeba przyznać, że zrobiłam dość duże wesele. Było ono na 150 osób. Ale to tylko dlatego, że mam naprawdę dużą rodzinę i mój mąż też nie ma małej. Moja mama ma 6 rodzeństwa, ja też mam tyle rodzeństwa. I choć mój mąż ma tylko dwójkę rodzeństwa to jego ojciec ma 5 . Więc samo zaproszenie wujostwa wyniosło 28 osób plus jeszcze kuzynostwo i nasze rodzeństwo. A chcieliśmy jeszcze zaprosić naszych przyjaciół. A i tak nie zapraszaliśmy dalszej rodziny choć nasi rodzice chcieli. W każdym razie na własnym ślubie chciałam mieć foto budkę, a ona kosztuję. Z racji, że było trochę dzieci to dla nich specjalnie wynajęliśmy animatorkę do zabaw. W każdym razie kredyt mały nie był. Ale wesele nam się zwróciło. I spłaciliśmy ten kredyt prawie od razu. I jeszcze nam coś zostało. Choć liczyliśmy się z tym, że pieniądze z wesela nie pokryją całkowicie kredytu. Na szczęście stało się inaczej.