26 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja swoje zaproszenia i zaproszenia dla znajomych robiłam sama, jeśli ktoś byłby chętny służę pomocą :)http://www.facebook.com/pages/Zaproszenia-winietki-kartki-okoliczno%C5%9Bciowe/135747276605162?ref=hl

27 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

22:00:15 Ja wymyśliłam sobie, że zrobi nam fotograf zdjęcia o każdej porze roku- kilka tematycznych narzeczeńskich zdjęć i na koniec z 4 zdjęc zrobie zaproszenia (z każdej pory roku). Już mamy zrobioną sesje jesienną, na zdjęciu jesteśmy w jesiennych liściach, trzymamy datę ślubu przyczepioną do gruszek, zimą mamy piernika w kształcie serca z naszymi imionami, we wiosne (jak nadejdzie wink ) wymyślę jakieś fajne zdjęcie z napisem "zapraszamy" a w lato chcemy przejechać się do sopotu i zrobić zdjęcie z napisem "na ślub" smile wkleje 4 zdjęcia i już napis będą zawierały zdjęcia- cięzko wytłumaczyć opisując to wink

28 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja bym wybrała gotowe, wybór bardzo duży a do tego na pewno znajdziesz coś dla was wspólnego i fajnego. A ręcznie robione są bardzo drogie.

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

29 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja kupiłam zaproszenia ślubne, ale wyglądały jak ręcznie robione. Zakupiłam na slubnezakupy.pl/sklep,118,zaproszenia_slubne.htm

30 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

ja bym wybrała gotowe, może dlatego, że jestem minimalistką. Takie wyglądają świetnie:

[youtube]Kgnxm5VnhPs[/youtube]

31 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja wolę gotowce, nie ma co się bawić w zaproszenia na zamówienie, zresztą zazwyczaj są sporo droższe.

32 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja z narzeczonym nie jesteśmy na tyle kreatywni, niestety, ani sprawni manualnie aby przygotować samodzielnie zaproszenia na ślub dlatego też po prostu zdecydowaliśmy się je kupić smile nie będzie ich dużo bo wesele nie duże więc mogliśmy wybrać te droższe

33 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

My również zdecydowaliśmy się na zakup gotowych zaproszeń:)  Odradzam kierowanie się niską ceną ponieważ rok temu moja siostra tak się nadziała na ręcznie robione zaproszenia. Przysłali im takie niechlujnie wykonane, że następnego dnia zamawiali nowe zaproszenia.

Skorzystałam i szczerze polecam - www.zaproszeniaslubne.pro

34 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ręcznie robione mają swój urok, to jest niezaprzeczalne, ale co zrobić jak się jest parą pracującą i nie ma się na to czasu? sad Wtedy zostają gotowe, my zamówiliśmy te: http://www.zewecki.pl/zaproszenia-slubne.html, bo jakoś koncepcja z karykaturami najbardziej do nas przemówiła smile Nie są takie totalnie zwykłe i standardowe.

35 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Teraz zazwyczaj zamawia się przez internet, bo jeśli nie ma sie wprawy w ręcznym robieniu zaproszeń, to szkoda czasu i zmarnowanych pieniędzy. Jest taniej. Ja zamawialam przez firmę z-milosci.pl , zostałam miło obsłużona i otrzymałam profesjonalnie wykonane zaproszenia. Polecam

36 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

nie zawsze da się samemu zrobić ładne zaproszenia
np takie drewniane kolorowe. Zaproszenia ślubne

http://sklep-slubny.venarti.pl/2171-atmn_large/zaproszenia-para-z-sercami.jpg

37 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Bardzo oryginalny pomysł. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, zawsze dostawałam zwykłe, papierowe big_smile

abcslubu.pl - organizacja wesela

38 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Nasze zaproszenia są kompromisem. To będą foto-zaproszenia. Moja siostra zrobiła nam małą sesję zdjęciową, a następnie zaprojektowała bardzo ładne zaproszenia z naszymi zdjęciami. Myślę, że będzie to mała pamiątka dla gości. Nie jest to drogie rozwiązanie, jeśli ktoś może zrobić zdjęcia, po zaproszenia są zwykłym wydrukiem, ale naszego projektu.

39 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

My mamy super zaproszenia z motywem ludowym, bo nasze wesele to będzie "wielkie wiejskie wesele" smile

40 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Gotowe są tańsze, ale ręcznie robione ładniejsze. Sama zdecydowałam się na tańszą opcje.

Biznes-adwokat.pl - kancelaria adwokacka Łódź

41 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja swoje zaproszenia zamówiłam na z-milosci.pl
Wybrałam tą konkretną firmę, ponieważ, ze ślubem chcieliśmy zdążyć z narzeczonym, zanim wyjedzie on na pół roczny kontrakt za granicę, a tam zagwarantowano mi szybką dostawę. Kontakt ze sprzedającym jest świetny, poza tym jakość oferowanych na z-miłości zaproszeń jest moim zdaniem doskonała, patrząc na ich przystępną cenę. Sama wybrałam gotowy wzór, ale zaproszenia można modyfikować, co moim zdaniem też jest bardzo fajną opcją.

42 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Zdecydowanie tańsze są gotowe zaproszenia, ale mogą być równie ciekawe jak np. te http://www.probitus.pl/kolekcja-sandra- … p-183.html

43 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Ja na początku myślałam, że kupię gotowe zaproszenia ale jak sobie przeglądałam poszczególne to nic mi się tak naprawdę nie podobało. Zdecydowałam sie na zamowienie zaproszeń  zaprojetkowanych przez siebie. Mialam swój własny pomysł. Nie mam tutaj zdjęcia swoich zaproszeń konkretnie ale były to zaproszenia w tym stylu ( zamawialam w tej drukarni: www.openprint.pl ) - cena naprawdę nie była wysoka. http://agatani.pl/photos/600x450/157/zaproszenie_2.JPG

44 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Fajne sa robione ręcznie, jednakże tylko kupione w sklepie będa naprawdę profesjonalne.

PARKA - zaproś Gości w cudowny sposób

45 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Jeżeli nie ma się zdolności manualnych i lekkich zdolności artystycznych, to lepiej takich zaproszeń nie robić samemu. Może z tego wyjść jakiś "gniot" z któego goście nie będą zadowoleni.

Teksty na zaproszenia slubne

46 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Myślę, że to powinnaś robić według własnego uznania. Wiem, że są firmy, które wykonują specjalne projekty na zaproszenia. Jeżeli szukałabyś takiej firmy to warto zajrzeć do nich http://www.weselewawa.pl/ bo mają bardzo bogatą bazę firm tego typu smile

47 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

My kupowaliśmy gotowe zaproszenia w stylu vintage (bo taki mieliśmy też wystrój sali) ze sklepu JDSTYLE. Trafiliśmy na niego zupełnie przypadkiem, przeglądając strony sklepów, które robią kartki świąteczne dla firm https://www.jdstyle.pl/76-kartki-swiateczne. Mają tam całkiem sporo zaproszeń w różnych kolorach i stylach, można też dobrać do tego dodatki typu zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców itp. 

48 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Wiadomo, że ręcznie robione są bardziej efektywne. Na pewno oczarują Twoich gości.

49 Ostatnio edytowany przez luddwiikpo (2016-11-23 23:38:29)

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Dla mnie to głupota robić samemu zaproszenia, przecież to tyle czasu schodzi.. tyle się człowiek umęczy i udenerwuje się, a tak są do tego firmy które się specjalizują w tym.

katolicki portal randkowy

50

Odp: Zaproszenia ręcznie robione czy gotowe

Jak się ma czas i talent do tego to oczywiście można zrobić zaproszenia samemu. Ja jakoś nie miałam ani tego, ani tego, ani jeszcze chęci. A że budżet nam się zwężał, bo sukienkę kupiłam trochę droższą niż miałam w planach i sala też nas wyszła trochę więcej niż na początku zakładaliśmy.  W każdym razie zaproszenia kupiłam na https://www.viperprint.pl/produkt/ZAP001C  i o dziwo były piękne i bardzo tanie.