Temat: Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka
liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby
organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki
tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele.
Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet
jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów
odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać
hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To
wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone
warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów

2

Odp: Jak szybko schudnąć

Powtarzam to zawsze. Przede wszystkim ograniczyć ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i więcej ruchu. To najlepsza metoda na szybkie schudnięcie.

3

Jeść po prostu jak najwięcej warzyw, zrezygnować całkowicie z złych nawyków żywieniowych. Efekty prędzej czy później na pewno się pojawią.

4

Mój sposób to 5-6 posiłków dziennie ale lekkich i oczywiście zdrowych, całkowita rezygnacja z cukru a jak zależy mi na przyspieszeniu efektu to biorę therm line hydrofast który pomaga się pozbyć nadmiaru wody z organizmu. Nie wspomnę o ćwiczeniu bo to jest podstawa, nie katuję się jakoś specjalnie mocno, albo 15 min dziennie ćwiczeń albo siłka 3 razy w tyg i też działa.

5

Według mnie najbardziej efektywnym połączeniem byłoby
zestawienie ćwiczeń i diety. Oczywiście wszystko powinno być dostosowane do
Ciebie. Ja osobiście poleciłabym Ci jeszcze stosowanie odpowiedniej
suplementacji przy ćwiczeniach, to sprawia, że rezultaty są widoczne dużo
szybciej. Stosowałam
 odżywki Trec i mogę szczerze
polecić. Powodzenia

6 Ostatnio edytowany przez mrzenka (2017-03-22 21:26:22)

Przyłączam się do zwolenników połączenia diety i biegania. Długo nie mogłam zmienić nastawienia i zacząć biegać, zawsze miałam jakąś wymówkę. W końcu koleżanka namówiła mnie, złapałam bakcyla i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez biegania. Czy deszcz, czy śnieg, godzinna przebieżka przez park musi być. Nie dość, że oddycham zdrowym powietrzem, dotleniam mózg, to jeszcze poprawiam swoje zdrowie. Inaczej to pewnie siedziałabym w domu, wcinała jakieś przekąski i oglądała seriale. Namowa koleżanki namową, ale 5 kilogramów nadwagi na wadze zrobiło swoje smile. Plus zdrowe odżywianie: regularne posiłki, w normowanych porach, bez podjadania w nocy i słodyczy i zawsze jakiś czas moja waga powinna wyjść na prostą. Jakby któraś z Was była zainteresowana, wczoraj znalazłam fajne buty do biegania w gazetce promocyjnej Lidla - http://www.ceneolokalnie.pl/sklepy/1814 … l/gazetka1
 Nie powiem, w miarę przystępne ceny, przydatne rzeczy, zwłaszcza jak ktoś zaczyna przygodę z bieganiem. Nawet debiutanci potrzebują przecież sprawdzonego obuwia, a ja już jakiś czasu zainwestowałam w buty z Lidla i do dziś sobie chwalę.

7

Moim zdaniem w odchudzaniu nie ma drogi na skróty. Odpowiednia dieta i regularny wysiłek fizyczny w końcu przyniosą zamierzone efekty smile

8

Dokładnie, ja bym nie zmieniał drastycznie nawyków żywieniowych, ale dodał więcej aktywności fizycznej. Oczywiście o ile twoja dieta nie jest jakaś drastyczna

Zobacz gdzie mogą pojawić się zmarszczki i co oznaczają http://zmarszczki-rodzaje.net.pl/

9

Moim zdaniem pomaga ekstra sport, jazda konna. Może warto wybrać się na aktywny wypoczynek nad jezioro do Starego Młyny do Strzeszyna http//starymlynstrzeszyn.pl/pl/jazda-konna/stajnia-hotel-dla-koni/ mają tam ekstra propozycję godną uwagi.