1 Ostatnio edytowany przez przybysznp (2013-11-05 14:57:38)

Temat: Podziękowanie dla rodziców

Piosenka dla Rodziców stanowi bardzo ważny element, w którym Młodzi mogą podkiełkować swoim rodzicom.Za te wszystkie lata kiedy mama i tata czuwali nad nimi i przy pomocy piosenki wyrazić swoją uczucia i wdzięczność za wszystkie wspólnie przeżyte chwile. Chciałabym przedstawić kilka propozycji które mogą Państwa zainteresować .

Jednym z najczęściej granych utworów weselnych, powszechnie znanym i lubianym jest oczywiście.

*Cudownych rodziców mam- z rep. Urszuli Sipińskiej 
 
A teraz coś dla osób, którzy mają ochotę na coś INNEGO.

*To dzięki Wam- z rep. zesp.Preludium
 
*Kochani Moi Rodzice-z rep. Bernadeta Kowalska
 
*Dziękuje rodzicom- z rep. zesp. Jack
 
*Podziękowania dla rodziców- z rep. zesp Cliver
 
*Miłość Rodzicielska- z rep. Jacka Kieroka

--------------------------------------------
A jeśli macie jakieś własne propozycje piosenek dla Rodziców proszę pisać :D

"Muzyka jest mową duszy, więc ucha nadstawiam, słucham jak gra, muzyka we mnie - w muzyce ja"

www.zespol-marco.pl

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Podziękowanie dla rodziców

Nie wiem czemu, ale nie lubię jak grają na weselu takie łzawe kawałki.

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Podziękowanie dla rodziców

Ja z kolei je lubię. Podziękowanie dla Rodziców jest jednym z obowiązkowych punktów wesela. Niestety na weselach nie da się uniknąć tego typu utworów (chyba że Para Młoda jest nastawiona wyłącznie na muzykę rozrywkową).

"Muzyka jest mową duszy, więc ucha nadstawiam, słucham jak gra, muzyka we mnie - w muzyce ja"

www.zespol-marco.pl

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Podziękowanie dla rodziców

A ja lubię, rodzice są wtedy naprawdę wzruszeni, bo to jest ten moment, kiedy zatrzymują się w wirze całego weselnego pędu i moga się trochę powzruszać. Piękne

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Podziękowanie dla rodziców

My nie mieliśmy żadnej z tych piosenek. Jest to trochę oklepane. Dj jaki grał u nas na weselu puścił po prostu prostą i elegancka melodię w trakcie której podziękowaliśmy naszym rodzicom. Chrzestnym oraz dziadkom. Chcieliśmy podarować im coś oryginalnego tak więc zamówiliśmy z mężem fotopoduszki. Wstawiliśmy tam zdjęcia :selino.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-11.html


Na stronie jest konfigurator, na którym można sobie taka poduszkę zamówić.