1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Fryzury ślubne

Witajcie! Jestem tutaj nowa i bardzo spodobała mi się ta strona oraz forum. W czerwcu przyszłego roku planujemy z Narzeczonym ślub, dlatego już teraz przygotowujemy się, szukamy pomysłów i inspiracji. Jakie fryzury ślubne według Was są najmodniejsze? Mam długie włosy, dlatego wybór jest duży: koki, pół-upięcia lub rozpuszczone. Co sądzicie na ten temat?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

Witamy Cię serdecznie w naszym gronie  smile Lekki stres przedślubny już się u Ciebie pojawił ? wink My z Narzeczonym mamy datę ślubu 10 październik. Ja preferuję pół upięcia. Chcę mieć welon i myślę, że ładnie całość będzie wyglądać smile

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

My mamy z kolei wszystko porezerowowane na 20 wrzesień smile Każdemu jest dobrze w czymś innym. Ja wyszukałam już sobie fryzurę na ślub. Będę miała koczka, a do niego przyczepiony krótki welon smile

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

Podobaja mi sie proste włosy , co sadzicie

Fotografia Ślubna & Projektowanie Stron Internetowych http://www.mfinity.pl

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

Moim zdaniem zależy jaką masz twarz, ponieważ fryzura jest dobierana do kształtu twarzy i nie doskonałości, ale warto zastanawić się nad kokiem wraz z francuzem, bardzo modny.

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

przy długich włosach - włosy pofalowane a z nich zrobiony dobierany warkocz w który wpinamy żywe białe kwiaty ....hmmm
marzenie krótkowłosej kobiet:)

producent okładzin hamulcowych | okładziny hamulcowe

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

Ja widziałam gdzieś nawet katalogi fryzur ślubnych - super rzecz, można
sobie siąść i na spokojnie poczytać i pooglądac obrazki dobierając sobie
coś do własnej twarzy:)
A
co do samej fryzury, to można też podejść z katalogiem do salonu
fryzjerskiego i spytać czy taką i taką fryzurkę zrobią, albo zażyczyć
sobie "próbnej" na kilka dni przed weselem tak, żeby zobaczyć jak to
będzie wyglądac jeszcze przed "godziną zero".
U nas w Lolo Manolo robią genialne fryzury i stylizacje jeśli chodzi i takie weselne pomysły (adres: www.lolomanolo.pl ) no ale myślę, że w każdym mieście w Polsce znajdą się fryzjerzy z bdb renomą.

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

ja na pewno zrobię sobie  zagęszczanie włosów
bo niestety swoje naturalne mam bardzo rzadkie

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

a widziałam gdzieś nawet katalogi fryzur ślubnych - super rzecz, można
sobie siąść i na spokojnie poczytać i pooglądac obrazki dobierając sobie
coś do własnej twarzy:)

Zdecydowanie bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma pomysłu na swoją fryzurę ślubną. Można w ten sposób znaleźć jakieś inspiracje i później pokazać je swoje fryzjerce, która oceni, czy dana fryzura będzie pasować do naszego typu urody smile

www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

10 Ostatnio edytowany przez lowincja (2015-09-11 16:21:24)

Odp: Fryzury ślubne

W kwestii fryzur, ufam tylko tym salonom http:///lorealprofessionnel.pl/salon-locator i na ślub tez polecam je wybrać. A już na pewno, jeżeli chcecie zmienić kolor włosów. Zaręczam, że oni robią to rewelacyjnie!

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

A czy takie trwałe prostowanie włosów kraków to dobry pomysł? czy lepiej zrobić to już po ślubie?

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Fryzury ślubne

Nie każdy czuje się dobrze w ciasno upietych kokach, ja nie lubie odslaniac swoich uszu więc zdecydowałam się na luźne upięcie i dużo puszczonych kosmyków

http://www.zabkapolska.pl/