1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Krawatnik? Muszka?..

Co Panowie planujecie założyć sobie na ten weselny dzionek?
Krawatnik? Muszkę? Krawat?
Ja planuję mieć krawatnik, by zerwać z tą głupią muszką

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

jak dla mnie Pan Młody musi mieć muszkę, by jakoś odróżniać się od reszty gości i muszką się lepiej rzuca
niż krawatem tongue

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

a jak dla mnie Pan Młody nie musi mieć nic pod szyją..
po co męczyć i tak zestresowanego człowieka? tongue
poci się to potem przy tańcu itp., bo guzik zapięty mieć wypada itp.
u mnie ukochany będzie na luzie wink

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

ja nie wyobrażam sobie nie mieć muszki na ten dzień
aby tylko nie wybrać takiego wzornika jak kelnerzy noszą.. wink

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

no my wlasnie sie zastanawiamy co... czy krawat czy muszka, jeszcze zobaczymy

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Muszka pasuje tylko do odpowiedniego stroju Panny młodej (retro), dlatego w innych przypadkach może być odbierane jako ekstrawagancja lub kojarzyć się z seryjnym mordercą big_smile JA bym była tutaj ostrozna, krawat jest bardziej "bezpieczny"

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Nie każdemu pasuje muszka, mojemu mężowi lepiej było w krawacie.

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

krawatnik , chyba ze mucha w grochy;)

Skateboard Gogle

9 Ostatnio edytowany przez namastar (2014-08-27 12:21:55)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Ostatnio kupowaliśmy garnitur i dodatki ślubne dla mnie i mojej narzeczonej i okazało się, że to wcale nie taka prosta sprawa.
Wiedzieliście, że mankiet koszuli musi wystawać spod rękawa marynarki jakieś kilka cm? Że spinek do mankietów jest chyba z milion wzorów, i jak tu wybrać jeden? Że koszule/modne krawaty/muszniki czy co tam jeszcze można dobrać kolorystycznie albo do sukni, albo bo bukietu, albo do biżuterii, a według najnowszych trendów nawet w ogóle zrezygnować ze ścisłego dopasowania do stroju partnerki?

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Powiedzcie mi bo Mój uparł się że załozy muchę na slub, czy to nie jest trochę przestarzałe?? Wydaje mi sie że krawat byłby lepszy. Jak go od tego odwieść?

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Decyzja czy ubrać krawat czy muszkę zależy w dużej mierze od Pana Młodego i jego upodobań. Jednemu będzie ładniej w muszce, drugiemu w krawacie. Ważne, żeby całość współgrała. Przede wszystkim mężczyzna musi się czuć komfortowo i być zadowolony smile Jeżeli Pan Młody zakłada, że będzie się czuł lepiej w muszce, nie warto odwlekać go od tego pomysłu.

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Ja miałem założoną muszkę więc wydaje mi się że to jak najbardziej odpowiedni strój.

http://www.meblark.com

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Zdecydowanie muszka wygrywa, jest elegantsza niż krawat i pozwala się wyróżnić na tle gości.

abcslubu.pl - organizacja wesela

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Tu już trzeba dać mężczyźnie decydować smile

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

tylko musznik!!





http:/ https://wspieramoze.wordpress.com///pie … m.blog.pl/

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Mi zdecydowanie bardziej podoba się krawat. Muszka jest dla mnie troche śmieszna:)

Tanie Tanie suknie ślubne - www.sprzedajsuknie.pl

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Mój mąż postawił na czerwoną muchę,która pasuje do moich butów ślubnych smile

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Muszka jest bardzo ekstrawagancka wink Ja miałem granatową muchę pod kolor butów i butów żony. Jeżeli dobrze się w tym czujemy to czemu nie?

Molekularne to najlepsza obsługa barmańska na imprezę - polecam szczerze.

19 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Tylko nie muszka, no niestety, ale jakoś kojarzą mi się tylko z jakimiś starymi prykami.. big_smile
My wszystkie dodatki, krawat, koszule, pasek skórzany itp zamawialiśmy w sklepie Modini, mają bardzo dobry wybór eleganckich i dobrych jakościowo rzeczy.

20 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Nie wyobrażam sobie Pana Młodego bez muszki. Krawat to bardziej do stroju oficjalnego w pracy pasuje.

21 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Ja swojemu kupiłam muszkę w kolorze seledynowym bo taki  był motyw przewodni wesela smile Osobiście uparł się też na szelki jednak ja byłam szybsza i zamówiłam mu piękny skórzany pasek na www.sklep.solier.pl/pol_m_Akcesoria_Paski-539.html . Wyglądał o wiele lepiej niż przypuszczał wink

22

Odp: Krawatnik? Muszka?..

muszka...choć krawatniki też sa fajne, eleganckie, ale to zależy od reszty stroju jeszcze...ja preferuję smokingi więc odpowiedz wówczas oczywista:)

23

Odp: Krawatnik? Muszka?..

Pan młody tego dnia musi wyglądać tak aby wyróżniał się wśród męskiej części gości  więc na pewno nie krawat.

24

Odp: Krawatnik? Muszka?..

A czy moda na muszki nie rośnie tak bardzo że wyróżnić można się nosząc właśnie coś innego?

25 Ostatnio edytowany przez romantyczkaaa (2017-12-15 10:29:07)

Odp: Krawatnik? Muszka?..

U nas udało mi sie przekonać męża i szedł w krawacie i miał do tego poszetkę. Bardzo elegancko i stylowo to według mnie wygląda smile teraz nawet tą poszetkę na różne okazje wykorzystuje, a bardzo fajna i porządna jest, zamawialiśmy ją przez internet na https://nonchalant.pl/kategoria/poszetki