1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Kogo zaprosić?

Mój wieczór panieński zbliża się już coraz większymi krokami. Wstępnie już go zaplanowałam - wg własnego pomysłu. Pora zaprosić gości smile no i tu mam problem.... Zastanawiam się właściwie kogo oprócz kilku sióstr z którymi stale utrzymuje kontakt i kilku koleżanek mogłabym zaprosić?! Czy faktycznie warto by było sięgnąć gdzieś głębiej w pamięć i zaprosić "stare" znajome, może z lat szkolnych,. z którymi na pewnie czas urwał się kontakt, czy raczej nie ma co się wygłupiać bo i tak nie przyjdą albo takie zaproszenie wzbudzi w nich jakieś negatywne uczucia? Jak uważacie?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Jeśli chcesz mieć huczny, zabawny i pełen uśmiechu wieczór zaproś te osoby, które lubisz, te które darzą Cię szacunkiem i z którymi jesteś pewna dobrej zabawy. Dobrze to przemyśl, żeby nikt nie popsuł Ci tego dnia.... A jak to nazwałaś "stare" znajome proponuję najpierw zaprosić na kawę, aby móc zobaczyć czy nie za bardzo się zmieniły.... smile

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Wiecie co zdecydowałam, że kilka "starych" znajomych z którymi kontakty nieco się urwały na jakiś parę lat zaproszę na mój wieczór panieński. W swoim czasie, młodzieńczych wypadów na dyskoteki świetnie razem się bawiłyśmy i tworzyłyśmy zgraną ekipę. Jak już wiem kilka z nich no niestety ale nie będzie na miejscu, akurat czas urlopów i wypoczynków, ale na pewno trzy z nich przyjadą. Ale będzie mega impreza - na pewno na długie lata niezapomniana. Cieszę się, że przy okazji stare znajomości będą odnowione i będziemy mogły powspominać stare dobre czasy jak również poobgadywać czas w którym się nie widziałyśmy, a będzie ładnych kilka latek big_smile

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Myślę, że warto zaprosić osoby, z którymi znasz się od dawna i często się razem spotykacie i fajnie bawicie. W końcu to ma być wieczór szaleństw a nie nudów. Napewno przyda się ktoś kto będzie takim wodzirejem i pociągnie za sobą całe towarzystwo.

fotograf ślubny grudziądz

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Zdecydowanie wieczór panieński trzeba spędzić w sprawdzonym gronie znajomych, w takim które tętni życiem i optymizmem, aby faktycznie taki wieczór nie odbył się pod znakiem nudy smile A jeśli już koniecznie chcesz zaprosić koleżanki z dawnych lat umów się z nimi wcześniej na jakąś kawę czy coś aby nieco sprawdzić czy za bardzo nie zmieniły swojego stosunku do życia i poglądów bo różnie to bywa....

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

No właśnie. Potem na imprezie się okaże, że mało wspólnych tematów, zupełnie odmienne podejście i może wyjść lipa z tej imprezy, a przecież to dość ważny wieczór i warto go spędzić w dobrym towarzystwie żeby nie było potem takiej sytuacji, że patrzysz na zegarek i myślisz niech to się już skończy smile)

fotograf ślubny grudziądz

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Ostatnią rzeczą którą bym chciała na wieczorze panieńskim jest moment sprawdzania, która jest godzina, aby pójść już do domu.... Nie no to by była porażka! Już lepiej nie ryzykować z tym zapraszaniem osób do których nie mamy przekonania, a bardziej może z którymi nie utrzymujemy stałego kontaktu. Lepiej mieć pewność dobrej zabawy niż przewidywać czy będzie dobrze smile

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

No cóż będzie jak będzie... zaprosiłam już kilka koleżanek, z którymi kontakt urwał się na parę lat, ale wiem, że będę z nimi się dobrze bawiła. Idąc za przestrogą spotkałyśmy się już kilka razy tak po prostu żeby pogadać, wypić kawę i powspominać stare czasy. Nie jest źle, akurat to te koleżanki, które pod względem charakteru bardzo się nie zmieniły i będę mogła świetnie się z nimi bawić już całkiem niedługo, bo zbliża się wielkimi krokami ten dzień, ale ten czas leci.....

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

toya nie załamuj się będzie dobrze - bo takie mam wrażenie że już samym wieczorem panieńskim jesteś zbyt przerażona czy zdenerwowana. Nie ma co się przejmować, baw się dobrze, nie bądź zła, nawet jeśli jakaś z koleżanek wywinie jakiś numer, nie przejmuj się to Twój dzień - to Ty powinnaś najlepiej się bawić, nie będziesz przecież cały wieczór niańczyć swoje koleżanki, dorosłe są wiedzą co robią smile

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

No właśnie żeby uniknąć takich zmartwień trzeba zaprosić osoby z którymi utrzymujemy kontakt, ale to nie wszystko. Musza to być takie dziewczyny, które lubimy, które nie zdążyły "zaleźć nam za skórę", no i te które potrafią się dobrze bawić, a nie tylko podpierać ścianę lub nic nie mówić.....

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Ja bym zaprosiła wszystkie moje kumpele... im nas więcej tym raźniej. Wiadomo, że wesele to koszta i mamy ograniczoną liczbę gości ale na panieński ja bym się nie ograniczała smile

www.kamilagrabowska.pl

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Witajcie Drogie Panie smile Zgodziłabym się tu z moją poprzedniczką, że nie ma co się ograniczać na panieńskim i zaprosić dużo swoich koleżanek - nawet te które nie będą zapraszane na wesele z wiadomych przyczyn - czasami musimy się ograniczyć np. do 150 gości itp., koszty. Nie ma co się zastanawiać tylko zrobić na prawdę porządną imprezkę w gronie Pań, którą nigdy nie przeżyłyśmy, a mamy do tego stosowną okazję z przyzwoleniem, haha

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

im więcej koleżanek tym lepsza zabawa - proste wink

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

popieram kasiulek0988 to się faktycznie sprawdza, już teraz o tym wiem smile

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Nie ma co się ograniczać, najważniejsza jest dobra zabawa!

http://p.alejka.pl/i2/p_new/23/03/wieczor-panienski-w-domu-2_0_b.jpg



http://www.prezencik.sklep.pl/galerie/k/koszulka-prezent-na-wiec_1107.jpg

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Zapraszasz te kumpele z którymi najlepiej się bawisz wink Żadnych kompromisów, żadnych "bo wypada zaprosić kuzynkę"... Jeden "mruk" może skutecznie popsuć fajną zabawę wink

17 Ostatnio edytowany przez supermodel (2013-02-14 15:04:10)

Odp: Kogo zaprosić?

No a kogo zaprasza się na takie imprezy?Tylko najlepsze i najbliższe przyjaciółki. 
Niektóre moje koleżanki poszły na taki wieczór ... z własną mamą smile


A tu masa ofert striptizu męskiego i żeńskiego ... ufff gorąco


http://www.favore.pl/cat17111519_wieczo … rskie.html

http://foto.favore.pl/2013/1/2/12/161476_1341844265181_o.jpg

Ogłoszenia Zlecenia

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Ja zaproszę tylko moje najbliższe koleżanki, nie ma co spraszać jakiś dawno niewidzianych praktycznie nieznajomych bo to nasz wieczór i to my mamy się dobrze bawić w towarzystwie, które lubimy a nie, które zaprosiłysmy przez grzeczność. Bądźmy asertywne i bawmy się rewelacyjnie;)

19 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Moim zdaniem na taki wieczór  przyjaciółki, znajome z humorem no i z rodziny nie mężatki, które zostały zaproszone na ślub.

Ślubne suknie - Odkrywaj, kolekcjonuj, inspiruj z Stylowi.pl

20 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

witam:) my najlepszej koleżance zorganizowałyśmy same, zrobiłyśmy jej niezłą niespodziankę, był facet dla niej i zamówiłyśmy fontannę alkoholowa, ale był ubaw i oto nam chodziło, fajne gadżety do tego na prezent i co tu więcej wymyslać tylko się bawić wejdźcie sobie na te stronkę http//www.sumowisko.pl/fontanny Pozdrawiam Was dziewczynki:)

21 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

samantha221 napisał/a:

Witajcie Drogie Panie smile Zgodziłabym się tu z moją poprzedniczką, że nie ma co się ograniczać na panieńskim i zaprosić dużo swoich koleżanek - nawet te które nie będą zapraszane na wesele z wiadomych przyczyn - czasami musimy się ograniczyć np. do 150 gości itp., koszty. Nie ma co się zastanawiać tylko zrobić na prawdę porządną imprezkę w gronie Pań, którą nigdy nie przeżyłyśmy, a mamy do tego stosowną okazję z przyzwoleniem, haha

KOmpletnie się z Tobą moja droga nie zgadzam sad wg mnie zaproszenie koleżanki na wieczór panieński, a później olanie jej i nie zaproszenie na wesele jest niekulturalne. po prostu. wiem, że na weselu mamy ograniczony budżet itd. No ale pomyśl jakbyś się czuła wiedząc że nie zostałaś zaproszenie na ślub kumpeli, bo zostałaś odrzucona w odliczance kogo zaprosić bo jest dla nas bliższy? hmm Lepiej na panieński zaprosić najbliższe koleżanki, najważneijsze by bawić się w dobrym towarzystwie, bo nie ILOŚĆ sie liczy ale JAKOŚĆ ! big_smile

22 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

ja bym zaprosiła tylko te osoby, z którymi dobrze się dogaduję i rzeczywiście spędzam czas na kawie czy na imprezie. Jakieś zapomniane znajome, zazwyczaj są "zapomniane" z jakiegoś powodu - Wasze drogi się rozeszły. Dla mnie byłoby dziwne zaproszenie od koleżanki, z którą nie mam kontaktu już wiele lat:) poza tym wieczór panieński, jak i każda ważna impreza, powinien stawiać na jakość, a nie na ilość.

www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

23 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Dokładnie musisz się dobrze się czuć. Zaproś tylko tych ktorych lubisz naprawdę:)

24 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

i tych ktorzy dodadza twojej imprezie tempa, polotu i szalenstwa

panele fotowoltaiczne lublin, panele fotowoltaiczne zamość

25 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kogo zaprosić?

Warto zaprosić tylko najbliższe przyjaciółki, i oczywiście siostry. Jeśli masz chęć, to zaproś też kuzynki wink

abcslubu.pl - organizacja wesela