1 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Temat: Zdjęcia w plenerze

Bardzo podobają mi się zdjęcia robione w plenerze. Ja miałam robione zdjecia na plaży i w parku, świeciło wtedy słońce. Uważam, że wyszły bardzo pięknie i naturalnie. A Wam podobają się bardziej zdjęcia ślubne w studium czy w plenerze?

2 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Ja miałam zdjecia ślubne na tle ruin zamku. Wszystkim bardzo się podobały więc polecam takie tła wink Te studyjne z wałkami i innymi rekwizytami tak do końca do mnie nie przemawiają..

3 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Ja kiedyś widziałam u fotografa świetne zdjęcia studyjne
Były stylizowane na starożytność i świetnie to wyglądało smile

4 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Wszystko zależy od fotografa, a w mojej miejscowości trudno o dobrego i  w miarę taniego.. dobry fotograf wszędzie zrobi dobre zdjęcia czy to w plenerze czy w studiu..

5 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Od kilku tygodni jestem szczęśliwą mężatką i właśnie dostałam mój film i zdjęcia ze ślubu.Zdjęcia są naprawdę piękne a film ciekawy i wyraźny.Cieszę się że będę miała piękna pamiątkę na przyszłość i polecam  firmę z której korzystałam www.videotina.pl

6 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Witam, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest
sesja plenerowa.

Nie ma znaczenia czy para już planuje ślub ponieważ sesja może zostać zrealizowana jako ślubna lub narzeczeńska. Szczegóły na www.hdstudios.pl



http://hdstudios.pl/wp-content/uploads/2012/03/konkurs.jpg


Zapraszamy
zespół HDstudios

7 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdecydowanie ładniejsze są w plenerze:) My z moim miśkiem robiliśmy sobie zdjęcia w parku w Pszczynie:) Niestety jest jedna wada... Pogoda... Musieliśmy poczekać ze zdjęciami dwa dni bo padało...

Wyjątkowe pomysły na zabawę weselną - www.wesolepluszaki.pl

8 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Tak, jak było powiedziane: fajne zdjęcia plenerowe można zrobić wszędzie. Ostatnio widziałam świetne fotki ze ślubu znajomych - zamiast parku i drzew były stare blokowiska i grafiti na ścianach... świetnie to kontrastowało z białą suknią. Dobrze jest, jak fotograf ma odrobinę wyobraźni.

9 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

DOBRZE TYLKO JEŚLI W NASZYM MIEŚCIE SĄ TAKIE MIEJSCA GDZIE WARTO ZROBIĆ SESJĘ PLENEROWĄ BO ZAZWYCZAJ TAKI PLENER TO MIEJSCE SPECJALNIE PRZYGOTOWANE NA TAKĄ SESJĘ, GDZIEŚ PRZY SIEDZIBIE W FOTOGRAFA LUB COŚ PODOBNEGO smile

10 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

W plenerze są super, tylko że w mocnym słońcu mogą być prześwietlone, polecam robić zdjęcia w dni pochmurne czy też wieczorową porą przy zachodzie słońca są piękne.

szkoła wizażu  tu

11 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdjęcia plenerowe latem w jakimś pięknym parku albo nad jeziorem...kapitalny pomysł.

12 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

widziałem fajny pomysł gdzieś na plener w supermarkecie smile panna mloda siegajaca w welonie po cukier a obok pan mlody z wozkiem itp smile tak, czy siak jak nie ma sie fotografa to o dobrej sesji mozna zapomniec, więc pomóżcie moi dordzy smile szukamy sprawdzonego fotografa do sesji ślubnej pod warszawą, możecie kogoś poleicić ?

13 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Każda sesja poza dniem ślubu jest dobra smile Nie wyobrażam sobie znikać z własnego wesela na 3-4 godziny i zostawić gości. Moim zdaniem to bardzo nieeleganckie. A Wy, co sądzicie o robieniu pleneru w tym samym dniu? wink

Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/

14 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

My mieliśmy ślub we wrześniu i zdecydowaliśmy się na zdjęcia w małym zameczku. Obawialiśmy się co będzie z pogoda i w sumie przewidzieliśmy to, co się stało. W dniu ślubu nie padało i w miarę było ciepło do momentu aż przyjechaliśmy na salę. Wtedy zaczął padać deszcz a w sumie to taka mżawka przez co zdjęcia można było robić w tylko pomieszczeniu. Nasza fotografka miała bardzo drogi sprzęt i zrobiła nam tylko parę zdjęć w parku, który znajdował się przy zamku. Reszta sesji była w scenerii rycerzy itd big_smile

www.parka.com.pl - Producent pięknych zaproszeń ślubnych.

15 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdjęcia w plenerze to jest to! Razem z Radkiem planujemy zorganizować sobie sesję podczas podróży poślubnej. Wybieramy się prawdopodobnie na Karaiby, więc będzie się działo. Rozmawialiśmy już wstępnie z fotografem Michałem Bachulskim i nie miał żadnych przeciwwskazań. A muszę przyznać, że nie każdy godzi się na tak odległy wyjazd w celu cyknięcia kilkudziesięciu fotek smile

16 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Nam robił plener: http://piotrtopczewski.pl/fotograf-lukow/
Bardzo profesjonalny i pomysłowy człowiek smile

17 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Od ślubnych zdjęć studyjnych to się już raczej odchodzi smile W sumie to trochę nudne - białe tło z tyłu i tyle. A w plenerze jest ciekawiej. Chociaż studio zawsze pewniejsze w razie pogody big_smile Ale moja sesja na pewno będzie w jakimś ładnym plenerze, może nad wodą... Na pewno coś nieprzeciętnego.

www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

18 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

My długo nie mieliśmy pomysłu na sesję i nie mogliśmy się zdecydować na studio. Aż przyszła nam do głowy fotografia ślubna w Łodzi, na tle starych podniszczonych kamienic lub opuszczonych fabryk. Dużo jest takich klimatycznych miejsc w tym mieście. A kontrast pary młodej na tle ruin może wyjść świetnie!

19 Ostatnio edytowany przez kasia24 (2015-01-16 15:27:34)

Odp: Zdjęcia w plenerze

My w tym roku będziemy mieć ślub cywilny, dlatego nie planujemy zdjęć w plenerze. Zdjęcia będą tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego i później na przyjęciu. Z różnych względów planujemy ślub kościelny dopiero za dwa, trzy lata, a wtedy na pewno weźniemy pod uwagę sesję zdjęciową w plenerze. Marzy mi się z tej uroczystości fotoksiążka (oprócz standardowego albumu ślubnego). Widziałam już przykładowe, chociażby na tej stronie internetowej - http:://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html i powiem szczerze, że skradły moje serce ;)

20 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Sesja plenerowa to piękna pamiątka, jeśli tylko mamy odpowiednio dobrego fotografa. Kluczem jest wybór specjalisty, ponieważ wszystko zależy właśnie od tego, jaki on ma pomysł na nasze zdjęcia. Świetnie wychodzą zdjęcia nad wodą, na wszelkich mostach, pomostach, na molo...

abcslubu.pl - organizacja wesela

21 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdecydowanie plener! Ja nawet myślę nad plenerem w postaci filmiku big_smile Tak jak tu na Kasprowym Wierchu http://byczefilmy.pl/filmy

22 Ostatnio edytowany przez mala_mi (2015-04-27 10:35:28)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Nam zdjęcia przedślubne robiła ta dziewczyna: http://www.agatapietrzyk.pl/. Również w plenerze, wyszło bardzo ładnie i jesteśmy zadowoleni.

23 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Ja miałam zdjęcia ślubne w lesie i na tle łanów zboża. Efekt wyszedł
świetny. Zdecydowanie jestem zwolenniczką zdjęć w plenerze. Moją sesję
wykonywała Agnieszka Kłosińska www.agnieszkaklosinska.pl

24 Ostatnio edytowany przez (1970-01-01 01:00:00)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdjęcia w plenerze są naprawdę bardzo ładne. My też zamówiliśmy sesje plenerową, ale odbędzie się ona po weselu. Na przyjęciu chcemy zająć się gośćmi a nie zniknąć gdzieś na 2 godziny na zdjęcia. Oczywiście fotograf porobi nam też trochę zdjęć z rodziną i w pałacu, gdzie mamy wesele, ale nie będzie to trwało zbyt długo.

25 Ostatnio edytowany przez sreg (2016-11-14 16:09:04)

Odp: Zdjęcia w plenerze

Zdecydowanie zdjęcia w plenerze wink Zdjęcia studyjne nie do końca do mnie przemawiają.  Super sprawą są zdjęcia plenerowe za granicą- niezapomniane widoki smile



http://www.idmultimedia.pl/blog/zagrani … li-piotra/